کد خبر : 1921

ماجرای ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا فاش شد

محمدرضا شریفی نیا بعد از مدت ها دوباره مهمان دورهمی می شود . محمدرضا شریفی نیا دو دختر دارد . محمدرضا شریفی نیا در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است . محمدرضا شریفی نیا شایعات زیادی در زندگی هنری اش دارد . 

 

 

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 22 آذرماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . فصل سوم برنامه دورهمی بالاخره بعد از حرف های ضد و نقیضی که درباره ساخت آن وجود داشت ، شب گذشته روی آنتن رفت.

 

مهران مدیری برنامه را با موضوع شایعه روی آنتن برد و در ابتدای برنامه درباره دکور و شایعات زیادی که پیرامون ساخت دورهمی وجود داشت صحبت کرد و از محمدرضا شریفی نیا به عنوان مهمان برنامه برای حضور در استودیوی دورهمی دعوت کرد.

 

 

 

محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت کشورمان بعد از حضور در برنامه از ماجرای شروع بازیگری اش گفت و ادامه داد:من در دوران تحصیل کارهای تئاتری انجام میدادم و زمانی که هنوز دیپلم نگرفته بودم به عنوان معلم در مدرسه تدریس میکردم . من کارم را از پشت صحنه شروع کردم و در یکسال همه کارهای پشت صحنه سنتوری و اخراجی ها را انجام میدادم و این دو فیلم بسیار موفق بود و این روزها دوباره پروژه ای با استاد مهرجویی و ده نمکی دارم.

 

ماجرای نقش های مرد دو زنه محمدرضا شریفی نیا چیست

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو از مهمان برنامه پرسید چرا اینقدر نقش مرد دو زنه را بازی میکنی ؟ خودت به این نقش علاقه داری؟ محمدرضا شریفی نیا گفت:بله من خودم این نقش را دوست دارم ، چند وقت پیش نقش یک مرد دو زنه به من پیشنهاد شد ولی به دلیل مشکلات فیلمنامه ای نپذیرفتم ولی این را هم گفتم هرکس غیر از من این نقش را بازی کند این فیلم نمیفروشد و واقعا هم نفروخت و با خنده گفت :اصلا به کسی جز من 2 تا زن میدهند؟

 

محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

 

محمدرضا شریفی نیا ادامه داد :هرگز نقش مرد دوزنه در زندگی من واقعیت نداشته است و من تنها به این دلیل که این نقش برای مردم جذاب است و این یک هشدار اساسی است برای جامعه و تا زمانی که این مشکل در جامعه وجود دارد من این نقش را بازی میکنم و تازمانی بازی میکنم که دیگر معضل مرد دوزنه وجود نداشته باشد.

بازیگر اخراجی ها ادامه داد:این روزها فیلمنامه ای دارم که نقش مردی را دارم که 4 زن دارد و برای من این نقش ها بسیار جذاب است.

 

شایعه ازدواج محمدرضا شریفی نیا با رز رضوی

مهران مدیری از بازیگر آس و پاس خواست درباره ماجرای ازدواجش با رز رضوی توضیح بدهد که محمدرضا شریفی نیا گفت:در سفر حج معمول بود باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود و شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتری نوشت:ماه عسل محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در مکه... اما من و خانم رضوی بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده ایم.

 

محمدرضا شریفی نیا

 

محمدرضا شریفی نیا در برنامه دورهمی

محمدرضا شریفی نیا درباره انتخاب بازیگران و معرفی آنها به سینما گفت:من بازیگران زیادی را به سینما معرفی کردم و واقعا ستاره شدند. من ویشکا آسایش را درحالی که تازه دیپلم گرفته بود به فیلم امام علی (ع) معرفی کردم و درحال خانم آسایش یکی از بهترین هاست و مهران مدیری از ویشکا آسایش دعوت کرد که مهمان دورهمی شود.

 

سخت ترین نقش محمدرضا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا درباره سخت ترین نقشی که تابحال بازی کرده است گفت :نقش ولید در سریال امام علی (ع) یکی از سخت ترین نقش های من بود چرا که من نمیتوانستم نقش یک فرد مست را بازی کنم ،اما زمانی که من از سختی این نقش گفتم خیلی ها به من گفتند که چهره تو گویای چیزهای دیگر است اما باید همینجا عرض کنم که من تابحال لب به سیگار نزده ام ، مشروب نخورده ام و هیچ کار خلافی انجام نداده ام.

درپایان اولین برنامه از سری جدید دورهمی محمدرضا شریفی نیا یک خودنویس که از دکتر بهشتی هدیه گرفته بود را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

 

جمع خانواده شریفی نیا بار دیگر کامل شد

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان که بعد از جدایی بارها و بارها در محافل گوناگون کنار دخترانشان دیده شده اند ، این بار هم در جشن پایان سریال دلدادگان در کنار دخترشان ملیکا حاضر شدند.

 

ملیکا شرفی نیا بازیگر نقش حدیث در سریال دلدادگان عکسی از خانواده اش در کنار هم را به اشتراک گذاشت.

 

عکسی از خانواده شرفی نیا در کنار هم

ملیکا شریفی نیا با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :

 

خانواده شریفی نیا

عکسی از خانواده شریفی نیا در یک قاب

 

با خانواده ی بی نظیرم که با این همه مشغله همیشه و در هر شرایط همراهم هستن ...

عاشقتونم مهربون ترین های من ، مرسی که به من افتخار دادین و با حضور گرمتون جشن پایان کارمون رو خاطره انگیز کردین...

 

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث در دلدادگان

 

ملیکا شریفی نیا بازیگر نقش حدیث در سریال دلدادگان بود که در خانواده ی هنرمند شریفی نیا متولد شد و در دامان آزیتا حاجیان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان رشد کرد و از همان کودکی به واسطه پدر و مادرش وارد دنیای بازیگری شد.

 

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی در دلدادگان

 

مهراوه دختر بزرگ خانواده شریفی نیا است که شباهت زیادی به مادرش دارد و بازیگری را از 8 سالگی با بازی در دزد عروسک ها آغاز کرد.

 

ملیکا شریفی نیا و مهراوه شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا و مهراوه شریفی نیا در کنار پدرشان

 

آزیتا حاجیان و محمدرضا شرفی نیا بعد از سالهای طولانی زندگی مشترک با وجود داشتن دو فرزند از هم جدا شدند و این راز را ملیکا در یک گفتگو برملا کرد و گفت :پدر و مادرم از هم جدا شدند تا دوست باقی بمانند.

 

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان

 

آزیتا حاجیان بعد از جدایی از محمدرضا شریفی نیا ازدواج کرده اما محمدرضا شرفی نیا بعد از جدایی به تنهایی به زندگی اش ادامه میدهد.

 

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا

 

 

 

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :