کد خبر : 1954

در این قسمت از ستاره پارسی آرزوی عجیب بارانا دختر بنیامین بهادری خواننده پاپ برای نامادری اش در لایو اینستاگرام را مشاهده میکنید.

شایلی محمودی، تا سال 1395 فعالیت حرفه‌ای بازیگری و هنری نداشت اما شایلی محمودی در فیلم «سلام بمبئی» (1395) یکی از نقش‌های این فیلم را بازی کرد.در بعضی رسانه‌ها در مورد بیوگرافی شایلی محمودی، گفته شده که شایلی اصالتا هندی است اما این خبر از سوی شایلی و همسرش بنیامین تایید یا رد نشده است (تا سال 1395).شایلی محمودی بازیگر سینما و تلویزیون هندوراس است. از مهم‌ترین آثار شایلی محمودی می‌توان به بازیگری در فیلم سلام بمبئی اشاره کرد.

شایلی محمودی

ویدیویی از شایلی همسر بنیامین بهادری و دخترش  را ببینید:

ازدواج دوم بنیامین بهادری

همبازی شدن بنیامین بهادری و همسرش در سلام بمبئی باعث شد تا آنها به هم علاقه مند شده و ازدواج کنند و حالا دو پسر دارد.

شایلی محمودی

بنیامین ۲ سال بعد از مرگ دلخراش همسرش در اواخر اسفند ماه ۹۴ با شایلی محمودی ازدواج کرد، مراسم این دو در کشور آمریکا انجام شد. بنیامین و شایلی در ۲۷ مهر ۱۳۹۶ صاحب فرزند پسری بنام بن سان در آمریکا شدند، دومین فرزند این زوج هم ۱۱ آذر ۱۳۹۷ بنام شایمین در ایران بدنیا آمد.

بنیامین بهادی

شایلی محمودی بازیگر فیلم سلام بمبئی

بنیامین بهادی

همسر و فرزندان بنیامین بهادری

کنسرت بنیامین بهادری در آمریکا

بنیامین از ۱ می ۲۰۱۰ (۱۱ شهریور ۱۳۸۹) به مدت دو ماه و نیم در کشورهای آمریکا و کانادا به اجرای کنسرت پرداخت که اولین نوبت برگزاری کنسرت وی در شهر لس آنجلس بود. شهرهای بعدی که می بایست بنیامین در آنها به اجرای کنسرت می پرداخت عبارت بودند از: واشینگتن، نیویورک، دالاس، سن دیگو، شیکاگو، و بعد از ۳ هفته استراحت، در شهرهای تورنتو، مونترال و ونکوور. در این تور به دلیل هزینهٔ بالای اعزام و اسکان نوازنده در آمریکا و همچنین مشکلات احتمالیِ روادید برای گروه همراه، از اعزام نوازندهٔ ایرانی خودداری شد و درعوض از نوازندگان آمریکایی کمک گرفته شد.

بنیامین بهادی

شایلی محمودی همسر بنیامین بهادری

اجرای این کنسرت با مخالفت هایی از جانب چندین شبکهٔ تلویزیونی فارسی زبان لس آنجلس و گروه های اپوزیسیون مقیم آمریکا همراه شد. با این وجود، در تالار لس آنجلس و با حضور ۶۰۰۰ ایرانی، اولین اجرای بنیامین انجام شد. در مقابل سالن اجرای کنسرت نیز عده ای از مخالفان اجرای کنسرت اقدام به دادن شعار و اغتشاش کردند که با واکنش پلیس لس آنجلس مواجه شدند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍