کد خبر : 1999

در این مطلب عکس دانیال حکیمی بازیگر و همسرش را در کنار هم مشاهده می کنید.

دانیال حکیمی زادهٔ اسفند ماه ۱۳۴۲ است.دانیال حکیمی زاده شاهرود است.دانیال حکیمی بازیگر سینما، تلویزیون، تئاتر و رادیو است.دانیال حکیمی دانش‌آموخته مدرسه عالی بازیگری رادیو می‌باشد.دانیال حکیمی کار حرفه ای خود را با بازی در نمایش ملکوت در سال ۱۳۶۰ به نویسندگی و کارگردانی حسین مختاری در سالن اصلی تئاتر شهر بر روی صحنه آغاز کرد و نقش های متفاوت بسیاری را با همین نویسنده و کارگردان در تالار مولوی دانشگاه تهران بر روی صحنه برد، سپس همزمان با فعالیت در رادیو و اداره ی فعالیت های فرهنگی و هنری دانشگاه تهران همکاری خود را با اداره ی تئاتر شروع کرد.

 

دانیال حکیمی هنرپیشه محبوب شاهرودی است که از نوجوانی در سینما حضور داشته است. او ازدواج کرده و دو فرزند به نام های دانا و دیانا دارد که دخترش در یکی از کارهای او با پدرش همبازی بود. امروز در ستاره پارسی می خواهیم عکسی از دانیال حکیمی بازیگر و همسرش را برای شما قرار دهیم که لباس زیبایی بر تن دارند.

 

دانیال حکیمی بازیگر و همسرش

در این تصویر عکسی از دانیال حکیمی را در کنار همسرش می بینید که همسر او در اینستاگرام منتشر کرد

دانیال حکیمی

دانیال حکیمی بازیگر و همسرش

بد نیست درباره زندگی خصوصی دانیال حکیمی بیشتر بدانید

دانیال حکیمی متولد ۷ اسفند ۱۳۴۲ در شاهرود، بازیگر است. فارغ التحصیل دیپلم اقتصاد است، در دوران جوانی کونگ فو کار حرفه ای این رشته بود، در روستای میغان شاهرود استان سمنان بدنیا آمده است .

دانیال حکیمی با زیبا هاشم زاده ازدواج کرده است.

دانیال حکیمی

دانیال حکیمی بازیگر و پسرش

دو فرزند به نام های دانا و دایانا دارد. دایانا حکیمی متولد سال ۱۳۷۳ دانشجوی رشته سینماست او اولین بار در سن ۱۱ سالگی جلو دوریبن رفته و در سریال مار و پله نقش آفرینی کرده است و بعد از آن چند سالی تئاتر کار کرد تا در تله فیلمی به نام شیشه های بخار گرفته به کارگردانی سید رحیم حسینی نقش آفرینی کرده او همچنین به همراه برادرش دانا در سریال رهایی کنار پدرش دانیال حکیمی بازی کرده است.

 

دانش آموخته مدرسه عالی بازیگری رادیو در سال ۱۳۶۳ بوده و همچنین دوره های کامل بازیگری تئاتر را زیر نظر مرحوم حمید سمندریان گذرانده است

دانیال حکیمی

دختر آقای بازیگر

اولین کارش در رادیو بازی در نمایش فیزیک دان ها اثر فردریش دورنمات (حمید سمندریان) بود. وی علاوه بر بازی در رادیو، در نوشتن و تنظیم برخی نمایش های رادیویی نیز همکاری داشت تعداد نمایش های که در رادیو بازی کرده بسیار است.

 

در همان سال ۶۳ در تئاتر فعالیت چشمگیری داشت. از همین طریق با مجموعه کابوس خسرو پرویز در سال ۱۳۶۳ وارد قاب تلویزیون شد، اما حضورش در سینما با فیلم مختر ۲۰۰۱ در سال ۱۳۷۰ بود.

 

دانیال حکیمی بیشتر با بازی در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده که در سال ۸۱ از شبکه یک پخش می شد به شهرت رسید.

دانیال حکیمی

همسر اقای بازیگر

دانیال حکیمی در بیش از ۳۰ سریال تلویزیونی از سال ۶۳ تا به الان حضور داشته و برعکس حضور کمرنگی در سینما داشته و تنها در این سال ها کمتر از ده فیلم سینمایی بازی کرده است.

منبع: پرشین وی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍