کد خبر : 2011

ویدیویی از شباهت جالب بازیگران معروف ایرانی به بازیگران بالیوودی و ثروتمند ترین ستاره های بالیوودی

به گزارش ستاره پارسی :

در سراسر جهان افرادی وجود دارند که به برخی از چهره های معروف و سرشناس شباهت عجیبی دارند و به نوعی بدل چهره های معروف هستند. این شباهت ممکن است در بین بازیگران کشورهای مختلف نیز رخ دهد، مانند شباهت جالب بازیگران معروف ایرانی به بازیگران بالیوودی.در قسمت زیر تصاویری از شباهت جالب بازیگران ایرانی بالیوودی را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصاویر جالب در ستاره پارسی همراه ما باشید.

 

بازیگران ایرانی بالیوودی

شباهت جالب بازیگران ایرانی به بالیوودی را ببینید.

ویدیویی از شباهت عجیب بازیگران ایرانی و بالیوودی , ببینید:

ثروتمندترین ستاره های زن بالیوود

آیشواریا رای دختر شایسته‌ دنیا در سال ۱۹۹۴ است. او پس از این که در این رقابت برنده شد، پیشنهادات زیادی را از بالیوود دریافت کرد که در نهایت در سال ۱۹۹۷ تصمیم گرفت وارد این عرصه شود. از جمله آثاری که او در آنها بازیگری کرده می ‌توان به «دوم ۲»، «عروس و تعصب»، «دوداس»، «پلنگ صورتی ۲» و «ای دل مشکل» اشاره کرد. عمده رسانه ها آیشواریا را زیباترین زن جهان می نامند. ثروت خالص او ۳۵ میلیون دلار است.

 

آمیشا پاتل بازیگر ۴۳ ساله هندی ست که در سال ۲۰۰۱ به عنوان یکی از بهترین و جذاب ترین بازیگران بالیوود انتخاب شد. از فیلم ‌هایی که وی در آن نقش داشته می‌ توان به «جلوه عشق» اشاره کرد. او در سال ۲۰۱۳ شرکت فیلمسازی خودش را افتتاح کرد و در حال حاضر یکی از ثروتمندترین زنان بالیوودی به حساب می آید. بر اساس تحقیقات، ثروت خالص او به ۳۱ میلیون دلار می رسد.

 

آمریتا رایو هنرپیشه اهل هند است که از سال ۲۰۰۲ میلادی تاکنون مشغول فعالیت می باشد. از فیلم‌ ها یا برنامه‌ های تلویزیونی که او در آن نقش داشته است می ‌توان به «من ‌که هستم» اشاره کرد. جدا از بازیگری او زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد. او این حرفه را از دوران مدرسه آغاز کرد و در دوران دبیرستان در تبلیغات بسیاری حضور یافت. ثروت خالص او به ۲۰٫۵ میلیون دلار می رسد.

منبع:  پرشین وی

 

 

 

ارسال نظر