کد خبر : 2053

در این ویدئو دریا مرادی دشت و همسرش را در حال ماشین سواری می بینید

فاطمه گودرزی این روز ها مشغول بازی در دو سریال بسیار محبوب تلویزیون و شبکه نمایش خانگی است.فاطمه گودرزی نقش مادر خانواده در سریال لحظه گرگ و میش و مادر سامی در سریال ممنوعه که به خوبی از پس چالش های این نقش بر آمده است.فاطمه گودرزی به تازگی یک سالن زیبایی افتتاح کرده و فاطمه گودرزی همچنین مادر شوهر هم شده است.به همین بهانه در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با زندگی فاطمه گودرزی بازیگر دوست داشتنی بیشتر آشا شوید.

 

دریا مرادی دشت بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی ازدواج کرده است. این بازیگر بی حاشیه و آرام در صفحه شخصی اش ویدئویی منتشر کرد که در آن با همسرش مشغول ماشین سواری بود. در ستاره پارسی دریا مرادی دشت و همسرش را در ماشین ببینید

 

دریا مرادی دشت و همسرش در ماشین

در این ویدئو عروس فاطمه گودرزی و پسرش را مشغول ماشین سواری می بینید

ویدئو ماشین سواری عروس فاطمه گودرزی و همسرش

او با انتشار عکسی با همسرش درباره کرونا نوشت:

کرونا تموم شه مامانم و با تمام وجودم بغل میکنم و بوی مادرانه شو تا نفس دارم میکشم، میرم ساعت ها توی بغل بابام میشینم و باهاش حرف میزنم.

 

وااااای تصور کن تمام این روزا تموم بشه، یه روز از خواب بیدار شیم ببینیم همه چی تموم شده و همه در سلامت و حال خوبن… میرم تمام کوچه ها رو راه میرم، نفس عمیق میکشم، میرم توی پارک، تاب بازی میکنم، میرم هر روز تمام اجراهای تئاتر رو میبینم. واااای چقدر خوب میشه خدایا اون روز رو زودتر برسون

گودرزی

تصویر دریا مرادی دشت و همسرش

گودرزی

پویان گنجی و همسرش

دریا مرادی دشت همچنین به مناسبت تولد خواهرشوهرش عکسی خنده دار منتشر کرد و نوشت:

خانم هاااااا، آقایووووون،ما قرنطینه‌ایم،میدونین دیگه یعنی مهمون نداشتیم،بالا تنه رو برای عکس آماده کردیم،کادر هم قرار بود بالا تنه باشه ولی یه کم بزرگ‌تر بود انگار ما هم گفتیم چرا که نه اگه باعث یه لبخند ساده هم میشه می‌ارزه،پس این است تولد آوا جون ،ظاهر و باطن… بخندید ولی بمونید تو خونه
 

گودرزی

او همچنین با انتشار عکسی از خواهر تولد او را تبریک گفت:

خخخخب گفتم که این روزا یکسری اتفاقات افتاد و بعضیا کنارم بودن و خیلی آرامش دادن… امروزم به بهونه تولد تو ازت تشکر میکنم. خواهر قشنگم، به نظر من تو زیباترین و عجیب ترین موجود روی کره زمینی… تو مهربونی، با گذشتی، صبوری، بینظیری و به قول خودتون مردادی هستی دیگه… دوست دارم و ازت بابت همه کارایی که برام کردی ممنوونم… تولدت مبارک عزیزم

گودرزی

خواهر دریا مرادی دشت

گودرزی

ازدواج پسر فاطمه گودرزی با دریا مرادی دشت

فاطمه گودرزی در اینستاگرام نوشت :

«اینم از بچه شیر من که ……بعععله انشاالله همه جوانها خوشبخت شوند»

فاطمه گودرزی بازیگر ۵۶ ساله سینما و تلویزیون است که دو فرزند به نام های آوا گنجی و پویان گنجی دارد.

همسر فاطمه گودرزی عبدالرضا گنجی است که از کارگردانان بسیار قدیمی سینما و تلویزیون می باشد و در سال های گذشته به شدت از رسانه ها دور بوده به طوری که حتی عکسی از او مشاهده نمی شود!

مراسم ازدواج پسر فاطمه گودرزی

پویان گنجی با دریا مرادی دشت از دواج کرد و آوا گنجی مجرد است.

دریا مرادی دشت هم از بازیگران زیبا و جوان تلویزیون می باشد که احتمالا او را در سریال های ویلای من ، در حاشیه و شوخی کردم مهران مدیری دیده اید. این بازیگر خوش سیما همچنین در سریال تبریز در مه هم بازی کرده است.

 

ازدواج پسر فاطمه گودرزی

عروس فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی و دریا مرادی دشت و پویان گنجی و آوا گنجی

مراسم ازدواج پسر فاطمه گودرزی

پویان گنجی و دریا مرادی دشت

مراسم ازدواج پسر فاطمه گودرزی

دریا مرادی دشت

مراسم ازدواج پسر فاطمه گودرزی

ازدواج پسر فاطمه گودرزی

شروع بازیگری فاطمه گودرزی

در ۱۹ سالگی دوره دوساله تئاتر را در اداره بازیگری آن زمان گذراند و از همین کلاس ها وارد عرصه تئاتر شد

 

وی بازیگری را برای اولین بار در سال ۶۷ با بازی در فیلم گالش های مادربزرگ در تلویزیون و سال ۶۹ با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سینما تجربه نمود.

 

در سال ۷۴ برای فیلم غزال سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد.

مراسم ازدواج پسر فاطمه گودرزی

سالن زیبایی گودرزی

فاطمه گودرزی به تازگی سالن زیبایی در بلوار ارتش افتتاح کرده است .

 

راه رسم شوهرداری به شیوه فاطمه گودرزی

هرکسی شیوه خاص خودش را در زندگی مشترک دارد و بی تردید با تکیه بر این شیوه، می تواند حس آرامش و امنیت را به خودش، همسرش و البته فرزندان شان منتقل کند.

 

همسرم عبدالرضا گنجی به نوعی همکارم است ایشان در عرصه کارگردانی فعالیت می کنند و همین موضوع باعث می شود حرف های مشترک زیادی برای گفتن داشته باشیم و شغل یکدیگر را درک کنیم. منتهی شیوه ای که من و همسرم، در زندگی در پیش گرفتیم و تا به امروز، به دوام زندگی ما هم کمک زیادی کرده، این است که به یکدیگر اجازه نفس کشیدن بدون یکدیگر را می دهیم بله درست خواندید نفش کشیدن.

مراسم ازدواج پسر فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی و فرزندانش

متاسفانه خیلی از زوج ها تصور می کنند دوست داشتن شان را صرفا باید با کنار هم بودن به یکدیگر نشان بدهند، در حالی که گاهی، زیادی در کنار هم بودن ها باعث تکراری شدن می شود و شرایطی را ایجاد می کند که زن و شوهر، هیچ حرف مشترکی را با هم نداشته باشند… بخشی از حرف غیرمشترک به واسطه خاطره هایی غیرمشترک ایجاد می شود، به همین خاطر، گاهی زن و شوهرها، باید این اجازه را به هم بدهند که بدون یکدیگر به سفر بروند و با دوستان شان معاشرت کنند.

 

به نظر من، این دوری های کوتاه مدت، آنها را به یکدیگر نزدیک تر می کند و باعث می شود، برای هم کلی حرف و خاطره نگفته داشته باشند. حداقل این فرمول در مورد زندگی من جواب داده است.

 

خدارو شکر، من دوبار لذت شیرین مادرشدن را چشیدم و یک دختر و پسر به اسم «پویان» و «آوا» دارم.

 

اگر پای تعریف از خود نگذارید، باید بگویم آشپزی ام خوب است. معمولا از پس طبخ غذاهای مختلف بر می آیم زمانی که خانه باشم، همیشه خودم آشپزی می کنم، تا همسر و فرزندانم از نعمت خوردن غذاهای خانگی محروم نشوند.

مراسم ازدواج پسر فاطمه گودرزی

با هم رفیق هستیم

فاطمه گودرزی: ارتباط خوب و صمیمانه‌ای با فرزندانم دارم اما اینکه تا چه حد در این مسیر موفق بوده‌ام را باید پویان و آوا بگویند. حس شخصی‌ام این است که دوست دارم با بچه‌هایم رفاقت داشته باشم و آنها هر چه را می‌توانند با من در میان بگذارند. ضمن اینکه به حریم شخصی یکدیگر هم احترام می‌گذاریم.

 

فاطمه گودرزی با دخترش آوا و پسرش پویان رابطه‌ای صمیمی و متفاوت دارد

آوا: فکر می‌کنم ارتباط ما دیگر از حالت مادر و دختری و مادر و پسری خارج شده و واقعا بیشتر شبیه دوستانی صمیمی هستیم. گاهی آنقدر صحبت‌های من و مادرم صمیمانه می‌شود و گپ می‌زنیم و با هم می‌خندیم که واقعا حس می‌کنم با یک دوست بسیار نزدیک در حال گفت‌وگو هستم.

 

پویان: به‌نظرم نخستین اصل بازیگری برقراری ارتباط با دیگران است و مادر ما هم یک بازیگر است و خیلی راحت می‌تواند با دیگران و افرادی با سنین مختلف ارتباط برقرار کند و این ارتباط خوب قطعا در وهله اول شامل حال ما شده است. مادرم از زمان تولد من تابه حال بازیگر است و ما هم چه از نظر ژنتیکی و چه از نظر کاری این توانایی را از مامان به ارث برده و یاد گرفته‌ایم.

 

فاطمه گودرزی: البته من دو سال بعد از تولد تو بازیگر شدم (می‌خندد) سر آوا هشت ماهه باردار بودم که در سریال «گالش‌های مادربزرگ» بازی کردم. پویان: پس تصحیح می‌کنم، از زمانی که خودم راشناختم مادرم بازیگر است می‌خندد .

 

فاطمه گودرزی در جایی گفته است که همیشه دنبال ورزش بوده است و در دبیرستان به والیبال علاقه داشته است و بازی می کرده البته به صورت حرفه ای والیبال را دنبال نکرده است و بعد از مدتی کلا والیبال را کنار گذاشته است.

 

بعد از والیبال به دنبال ورزش بدنسازی و شنا رفته است و مرتب و با نظم این ورزش ها دنبال می کرده است. بعد از تشکیل تیم والیبال هنرمندان مجددا به ورزش قدیمی خود بازگشته است و در تیم والیبال هنرمندان بازی می کند.

منبع: پرشین وی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍