کد خبر : 2068

ریحانه پارسا در گفت و گویی اعتراف کرد که دلیل اصلی حاشیه‌ها خودش بوده و به طور خود خواسته این رفتار‌ها را انجام داده است

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است.ریحانه پارسا  در سال  ۱۳۷۲ به دنیا آمد.مدرک ریحانه پارسا لیسانس بازیگری می باشد.ریحانه پارسا متولد تهران است.ریحانه پارسا بازیگر 25 ساله کشورمان است.

 

ماجرای ممنوع الکاری

ریحانه پارسا: شش ماه در تلویزیون ممنوع الکار بودم

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

 

بازیگر فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف۲» گفت: دلیل اصلی حاشیه‌ها خودم بودم، اما فضایی که علیه من ایجاد شد بیش از حد انتظار بود.

 

برای اولین بار در سریال «پدر» ایفای نقش کرد و به شهرت نسبی رسید، اما انتشار عکس‌هایی از او که مغایرت با نقشش در این سریال داشت در فضای مجازی خبرساز شد به طوری که به گفته خودش بعد از آن تلویزیون تمایل چندانی برای حضور دوباره او نداشت و به نوعی ممنوع الکار شده بود. اما این آخرین حاشیه، پارسا نبود و وقتی که برای بازی در فیلم سینمایی «خوب بد جلف۲» به نشست خبری این فیلم آمد، با حرکات عجیب بار دیگر حاشیه‌ساز شد.

 

حرکات ریحانه پارسا در نشست فیلم خوب بد جلف

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا درباره علت این حواشی پیش آمده، توضیح داد:

قبول دارم بخش از حواشی که برایم به وجود آمده به دلیل رفتار خود من بوده است، اما فضایی که علیه من ایجاد شد، گویی از یک دختر ۲۱ ساله، با تجربه کاری اندک، بیش از حد انتظار داشتند.

 

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

وی گفت:

آنچه که از من به عنوان یک بازیگر در فضای خارج از تلویزیون و دنیای مجازی سر زد خودِ خودِ من بود، اما به دلیل کم تجربگی بیش از حد در فضای مجازی دیده شد و تعجب بنده هم آنجاست که بیش از انتظار نیز مورد حمله قرار گرفت.
 

حتما کمتر دچار حواشی خواهم شد
پارسا با بیان اینکه قصد مطرح کردن خود با برخی رفتار‌ها را نداشته‌ام و شاید مهمترین دلیل این حواشی کم تجربگی‌ام بوده است، افزود: با تجربه‌ای که طی مدت کوتاه از حضورم در تلویزیون و سینما گذشته، به دست‌آورده‌ام، حتما کمتر دچار حواشی خواهم شد.

 

ریحانه پارسا درباره اینکه نخستین تجربه شما در سینما با یک فیلم کمدی رقم خورد، توضیح داد:

 

قطعا ژانر باب میل بنده کمدی نبوده است و همواره دوست داشته‌ام چه در تلویزیون و چه سینما کار‌های جدی بازی کنم، اما وقتی از طرف آقای پیمان قاسم‌خانی به فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف۲» دعوت شدم تقریبا بدون مکث جواب مثبت دادم و حالا که فیلم در حال اکران است نیز از نتیجه آن راضی هستم.

 

پارسا: ترجیح‌ام همواره بازی در آثار جدی است
این بازیگر سینما و تلویزیون، گفت: همچنان ترجیح‌ام برای بازی نقش جدی است و سعی‌ام بر این است که کمتر وارد فضای کمدی در سینما و تلویزیون شوم.


بازیگر فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف۲» درباره علت تهیه‌کنندگی یک فیلم کوتاه و وارد شدن به عرصه سرمایه‌گذاری نیز گفت:
هیچ وقت بچه پول‌دار نبودم که از سرمایه شخصی برای تولید فیلم استفاده کنم فقط یک واسطه بین سرمایه‌گذار و فیلمساز هستم که از این بابت هم بسیار خوشحالم از اینکه می‌توانم کمکی هرچند کوتاه به جوانان فیلم‌ساز و با استعداد کنم.
 

هر فردی در حرفه و شغل خود وقتی درآمدی کسب می‌کند تصمیم می‌گیرد به هر شکلی که دوست دارد آن را خرج کنم و ترجیح من هم از درآمد البته اندک‌ام طی مدت کوتاهی که کار می‌کنم این است که در حوزه تولید فیلم کوتاه هزینه شود.
 

وی با اشاره به اینکه پیش از این نیز یک فیلم کوتاه کارگردانی کرده است که البته اثری کاملا دلی بوده، گفت:.
اما این فیلم کوتاهی که تهیه کرده‌ایم با عنوان «بیچاره» کاری با تم مذهبی و پر از شعر و معناست که امیدوارم مورد توجه مخاطبان قرار گیرد.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

بازیگر مجموعه تلویزیونی «پدر» درباره اینکه قصد ادامه کار در حوزه کارگردانی و تهیه‌کنندگی را دارد یا خیر؟ گفت:.

چون کار تهیه بر خلاف بازیگری نیاز به حضور مستمر بنده ندارد بنابراین فکر می‌کنم منافاتی با هم نداشته باشند و بدم نمی‌آید اگر سرمایه‌ای داشتم و یا توانستم واسطه سرمایه‌گذاری باشم حتما در حوزه تولید فیلم کوتاه فعالیت کنم.
 

پارسا گفت:
در حال حاضر دستمزد من از سینما و تلویزیون آن قدر نیست که بتوانم در حوزه تهیه‌کنندگی بیشتر فعالیت کنم، اما در این مقطع شاید بتوانم واسطه خوبی بین سرمایه‌گذار و نیروی جوان فیلم‌ساز کوتاه باشم.
 

شش ماه در تلویزیون ممنوع الکار بودم
وی درباره ادامه فعالیت در تلویزیون و اینکه پیشنهادی برای بازی در سریال دارد یا خیر؟ گفت:
بعد از پخش سریال «پدر» و اتفاقی که برای عکس‌هایم افتاد تقریبا شش ماه ممنوع‌الکار بودم و الان هم ترجیح تلویزیون این است که با بنده کار نکند، اما حتما حضور دوباره و چند باره در تلویزیون برایم خوش آیند و جذاب است.
 

این بازیگر خاطرنشان کرد: صحبت‌هایی درباره بازی در مجموعه‌ای تحت عنوان «توبه از عشق» شده که آن هم قرار است در شبکه نمایش خانگی تولید و توزیع شود.

 

چکیده ای از بیوگرافی ریحانه پارسا:

  • نام : ریحانه پارسا
  • تاریخ تولد: ۱۳۷۲
  • ملیت : ایرانی
  • محل تولد: تهران
  • پیشه : بازیگر
  • تحصیلات: لیسانس بازیگری
  • فعالیت : تئاتر ۱۳۹۶ تاکنون

ریحانه پارسا

شروع بازیگری

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد.

 

علایق ریحانه پارسا

ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر سینما

ماجرای کنایه تند ترلان پروانه به ریحانه پارسا

ترلان پروانه با انتشار استوری ای کنایه تندی به ریحانه پارسا زد.ترلان پروانه در استوری خود به حواشی اخیر واکنش نشان داد و ترلان پروانه با این استوری جنجال ساز شد.استوری ترلان پروانه را در ادامه می بینید: 

ترلان پروانه

چکیده بیوگرافی ترلان پروانه

تَرْلان پروانه زاده ۱۸ تیر ۱۳۷۷ است.تَرْلان پروانه در شیراز متولد شد.تَرْلان پروانه هنرپیشه اهل ایران است.تَرْلان پروانه در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. محل زندگی ترلان پروانه تهران است.

 

تحصیلات ریحانه پارسا

ریحانه پارسا دانش آموخته «دیپلمه» رشته نمایش از هنرستان سوره درسال 1395 میباشد ؛ به غیر از بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد، ریحانه پارسا می‌گوید در زندگی همیشه بلند پرواز بودم.

 

مهارت

سریال پدر اولین حضور ریحانه پارسا در تلویزیون بود که به خوبی به ایفای نقش پرداخت. ریحانه پارسا علاوه بر بازیگری و مهارت خاصی که در نویسندگی و عکاسی دارد.

ریحانه پارسا

عکس کودکی ریحانه پارسا که از خود منتشر کرد

«کودک طلاق»

(برچسب ۱۳ساله ی پیشانی من)

از روزی که همراه با بابا به مقصد خانه مامان بزرگ برای زمان نا معلومی زندگی در آن با مامان و خانه ایی که حالا مال ما نبود خداحافظی کردیم این روزشمار شروع شد؛

 

 

تیر امسال ۱۳سال میشود که حسرت دیدن پدر و مادرم برای یک لحظه کنار هم اشک حتی الان من است...

 

 

من چند سال در محله ای پایین شهر تهران در خانه مامان بزرگ که «بچه طلاق» نوعی فحش بود و گاهی زخم زبان فامیل های بابام،قد کشیدم؛

 

 

مدت کمی است به خواست خودم تصمیم به درمان روح و روان خود گرفتم،تا حفره هایی که سالیان است زیر خاک مانده را پر کنم...

 

«محرومیت عاطفی»

جدی ترین طرحواره من،کشف مشاور و من!

 

 

زمان اصلی شکل گیری:دوران کودکی

 

 

یعنی درست زمانی که وسط میدان جنگ های رخ نداده بودم و بوی ترکش های خیالِ مامان بابای خانه در اتمسفر خانه به وضوح قابل تشخیص بود.

 

 

خانه ایی که هنوز یادش می افتم از بی مهری اش میلرزم*

 

 

«این رودر رویی با واقعیاتِ ریشه ی شکل گرفته ام بخشی از درمانِ روان ِمن است.»

 

 

این ها را نوشتم تا بگویم آنچه حق زن است حق ازدواج است، حق آزادی عمل قبل از تعهد، حق دلبستن و فرصت داشتن برای یگانه شدن با شریکی که پیمانِ آسمانی ببندند!

 

 

پدر و مادر من توافقی جدا شدند و این میمون ترین اتفاق ممکن بود که زندگی به من هدیه داد«فرصت زیستن با شرایطی جدید،درکِ مفهوم عمیق تنهایی،استقلال بر اساسِ نفسِ خود»

 

 

آنچه درد داشت و زخم ماند:نداشتن حق ازدواج بر پایه عشق برای نسل مادرم!

 

 

آنچه مرا گاهی از شدت خلا به هیجان وا میدارد،عدم وجود عشق در نطفه من است!

 

 

و تلاش مضاعف برای ساختن عنصری(عشق)با متریال بیگانه

 

 

طلاق اگر بد است،ازدواج بدون عشق فاجعه است!!!

منبع: اقتصاد 24

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍