کد خبر : 2207

در اینبخش با همسران رامبد جوان بازیگر، مجری، صداپیشه، سرگرمی ساز و کارگردان معروف کشورمان آشنا می‌شویم. رامبد جوان یکی از جنجالی ترین چهره های معروف اسـت، ازدواج های متعدد و تولد فرزند او در کشور کانادا همیشه با واکنش شدید کاربران در فضای مجازی مواجه شده اسـت. در ادامه این مطلب با رامبد جوان و همسران این هنرپیشه معروف آشنا خواهیم شد. با ستاره پارسی همراه باشید.

به گزارش ستاره پارسی :

رامبدجوان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون، رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ در تهران از خانواده ای سنتی با اصالت آذری زاده شد. رامبد جوان یک خواهر بنام پوپک دارد کـه ۸ سال از خودش بزرگ‌تر اسـت. بـه گفته او رامبد جوان یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده اسـت.

رامبد جوان

همسران رامبد جوان

رامبد جوان تا کنون 3 بار ازدواج کرده اسـت، همسران او تماما جزو بازیگران معروف سینما و تلویزیون بوده اند. ازدواج آخر او با خانم نگار جواهریان حواشی بسیار زیادی رابه دنبال داشت. بعد از این ماجرا، تولد فرزند رامبد و نگار جواهریان در کانادا باعث تعداد زیادی از افراد دیگر دنبال کننده برنامه های تلویزیونی او نباشند.

رامبد جوان

ماندانا روحی همسر اول رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج کرد، ماندانا مانند رامبد هنرمند بود. برخلاف ازدواج سایر هنرمندان خبر ازدواج رامبد و ماندانا زیاد بـه اطرافیان نرسید. «ماندانا روحی هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارند.»

 

خطبه عقد این زوج را محمد خاتمی رئیس جمهور وقت خواند. ماندانا در گفت‌وگو‌ای میگوید اگر چـه عده ای از خلق و خو و رفتار‌های رامبد برایش جذاب نیست، ولی وی را همان طور کـه هست پذیرفته و بنظر او رامبد فردی پرانرژی و خانواده دوست اسـت. با این حال این ازدواج بعد از چند سال بـه جدایی کشیده شد.

رامبد جوان

سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان

رامبد چند سال بعد از جدایی از ماندانا روحی با سحر دولتشاهی آشنا شد ودر سال ۸۷ با یک دیگر ازدواج کردند. سحر متولد ۱۶ مهر ۱۳۵۸ در تهران اسـت. او بازیگری رابا تئاتر شروع کرد. بازی در تئاتر نیمروز خواب آلود نخستین تجربه بازیگری حرفه‌ای اوست.

 

سحر دولتشاهی لیسانس ادبیات نمایشی و مترجمی زبان دارد. از فیلم‌های موفق این بازیگر توانمند میتوان بـه عرق سرد، عصر یخبندان و چهاراه استانبول اشاره کرد، او برای ایفای نقش دراین فیلم‌ها برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

 

 

رامبد در سن ۳۶ سالگی با سحر دولتشاهی هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر ازدواج کرد. آشنایی رامبد و سحر بـه صحنه تئاتر برمی گردد. سحر در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد کـه با رامبد جوان آشنا شد. بعد از مدتی کـه از آشنایی سحر و رامبد می‌گذرد، رامبد تصمیم بـه ازدواج مجدد میگیرد ودر ۲۷ اسفند ۸۷ با سحر ازدواج میکند.

 

سریال مسافران از تجربه‌های مشترک سحر و رامبد اسـت کـه از شبکه سه سیما پخش شد. درسال ۹۳ شایعاتی در مورد جدایی رامبد و سحر دولتشاهی بـه گوش میرسید. این شایعات بعد از مدتی بـه واقعیت پیوست. سحر در گفت‌وگو‌ای سال ۹۳ را سال رشد او در بازیگری میداند کـه همراه با یک رهایی جالب برایش بوده اسـت.

رامبد جوان

نگار جواهریان همسر سوم رامبد جوان

مدتی کوتاه بعد از جدایی جوان و دولتشاهی، زمزمه‌های ازدواج نگار جواهریان و رامبد جوان بـه گوش میرسید کـه با دیده شدن این دو کنار یک دیگر این شایعات قوت گرفت. نگار جواهریان متولد ۲۲ دیماه سال ۱۳۶۱ در تهران اسـت. نگار لیسانس طراحی صحنه و لباس دارد.

 

بازی در تلویون رابا سریال باران عشق درسال ۸۰ شروع کرد، اما با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی زیر تیغ بـه شهرت رسید. فیلم سینمایی مـن ترانه ۱۵ سال دارم، نخستین تجربه سینمایی اوست. از دیگر فیلم‌های سینمایی نگار می توان بـه یک حبه قند، طلا و مس، حوض نقاشی، نگار اشاره کرد.

رامبد جوان

آشنایی و ازدواج رامبد با نگار

نمایش دیوار چهارم از کار‌های مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان اسـت کـه درسال ۹۱ بـه روی صحنه رفت و آشنایی رامبد و نگار بـه این نمایش بر میگردد، آشنایی کـه بعد از چند سال بـه ازدواج ختم شد. در تیرماه ۹۴ یک سایت سینمایی ازدواج این زوج را تائید کرد.

 

بعد ازآن رامبد درسال ۹۵ در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی، از نگار جواهریان بعنوان یکی از اعضای خانوداه اش نامبرد، کـه مهر تائیدی بر ازدواج این زوج بود. این زوج مراسم ازدواجشان رابا حضور عده ای از بازیگران و هنرمندان، در کشور یونان برگزار کردند.

 

مراجرای طلاق نگار جواهریان و رامبد جوان

مدتی بعد از ازدواج شایعاتی درباره طلاق زودهنگام رامبد و نگار در فضای مجازی منتشر شد. ظاهر نشدن رامبد و نگار درکنار یک دیگر در انظار عمومی و افت برنامه خندوانه بـه این شایعات قوت بخشید.

 

این شایعات واکنش رامبد جوان را در پی داشت و بعد از مدتی رامبد عکسی از خودش و نگار در جمع بچه‌های خیریه بهشت امام رضا متتشر کرد ودر زیر همان پست در کامنتی نوشت «امیدوارم دیگه با دیدن این عکس فهمیده باشین طلاق شایعه‌ای بیش نبوده اسـت.». انتشار این پست بـه شایعات طلاق رامبد و نگار پایان داد.

 

دختر رامبد جوان و نگار جواهریان

نگار و رامبد در ۳۱ تیرماه ۱۳۹۸ صاحب فرزند دختری بنام نوردخت شدند. نخستین بار خبر بارداری نگار در اسفندماه ۹۷ منتشر شد، خبری کـه مدتی کوتاه بعد از انتشار توسط رامبد جوان تائید شد.

نگار و رامبد برای تولد فرزندشان و اکران فیلم قانون مورفی بـه کانادا رفتند و همین موضوع حواشی زیادی رابه دنبال داشت. تعداد زیادی از مردم و هنرمندان سرشناس کشور نسبت بـه تولد فرزند رامبد در کاناد، کـه خودرا فردی میهن پرست می دانست، واکنش نشان دادند.

منبع: گرداوری شده از سایت نمناک و پارس ناز 

 

ارسال نظر