کد خبر : 2352

علی صبوری متولد 1371 در مشهد، کمدین است

بیوگرافی علی صبوری

علی صبوری خنداننده شو ،جوان با استعداد در زمینه هنر کمدی، زادۀ 3 شهریور 1371 در شهر مشهد،کمدین فضای مجازی «Virtual comedian» و بـه اصطلاح واینر اینستاگرام اسـت کـه از خیلی پیش تر از حضور در مسابقه خندانند شو فعالیت خودرا آغاز کرد.

 

تصویر

 

خانواده

علی صبوری درخانواده ای با دو فرزند بزرگ شده اسـت و دارای یک برادر کوچک تر بنام آرمان صبوری اسـت کـه فرد موفقی در حوزه گرافیک اسـت.

 

علی صبوری در یک دوره از زندگی اش مجبور شده است تا دست فروشی کند. او در مورد علت این کارش گفته است که زمانی که ۸ سال سن داشته است پدرش در تجارت شکست می خورد و به اصطلاح ورشکست شده اند. او کار دست فروشی را تا زمانی که پدرش تغییر شغل داده و وارد بازار فروش آهن آلات می شود، ادامه داده است. در این زمان دیگر وضع مالی آنها هم خوب شده است.

 

تحصیلات علی صبوری

علی صبوری در دبیرستان رشته تجربی را دنبال کرده است و اما همیشه به هنر علاقه داشته است. او گفته است که قصد داشتم تا پزشک شوم و در نظر داشتم کار هنری را هم در کنارش پیش ببرم. اما ظاهرا او در رشته هوشبری پذیرفته شده است و در مورد چند و چون ادامه تحصیل اش هم گفته است که :

 

بجای دکتری در رشته هوشبری پذیرفته شدم، اما ترم آخر مرا اخراج کردند به این علت که می خواستم یک نمایش حرفه ای را روی صحنه ببرم و علیرغم هماهنگ کردن این ماجرا با اساتید دانشگاه برای غیبت نخوردن از کلاس، پایان ترم اعلام شد کـه از در چند درس بـه خاطر داشتن غیبت بیش از اندازه در کلاس صفر گرفته ام و به این ترتیب آخر داستان دانشگاه رفتن من اینگونه رقم خورد.

 

تصویر

 

شروع از اینستاگرام

کارش را از دی ماه 1395 با داشتن 32 فالوور شروع کرد او با ساختن یک ویدیو طنز انتقادی در مورد عدم برگزاری کنسرت در مشهد اولین کار حرفه اش را با نمایش 200 ویو شروع کرد و کم کم به ویدیوهای بیشتری کشیده شد.

 

میزان درآمد علی صبوری در اینستاگرام

صبوری کمدین مطرح در فضای مجازی که اکنون در تلویزیون هم نامی به هم زده است، با ساخت ویدیوهای طنز و کمدی موفق شد تا کم کم فالور هایش را بالا ببرد و به این ترتیب به راحتی با تعداد بالای فالوور هایش می تواند از پیج اینستاگرام خود کسب درآمد کند. علی صبوری در حال حاضر برای درج تبلیغات روزانه چیزی بین ۴ تا ۵ میلیون پیشنهاد دارد! وی از طریق درآمد بالای خود توانست چند ماه پیش ماشین BMW 318i خریداری کند.

 

تصویر

 

حضور علی صبوری در برنامه خندوانه

علی کـه از طریق ارسال ویدئو و پیش آمدن در مراحل انتخاب خنداننده بـه مرحله ی اجرای زنده در برنامه خندوانه رسید، در گروه فرهاد آئیش اسـت. فرهاد آئیش از بازیگران پرسابقه در سینما و تلویزیون و از داوران برنامه پر بیننده خنداننده شو اعتقاد بسیار زیادی به علی صبوری دارد و می گوید که استعداد علی صبوری بسیار بالا بوده و با کمی پشتکار و تلاش مضاعف می تواند جایگاه مهمی را در سینمای ایران به دست آوردو به سوپر استار سینما تبدیل شود. اشکان خطیبی و بهروز افخمی معتقدهستند که علی صبوری ، رضا عطاران آینده است.

 

ازدواج علی صبوری و همسرش

اخبار مختلفی درباره ازدواج علی صبوری در فضای مجازی منتشر شده است اما تاکنون توسط خود به صورت رسمی اعلام نشده است اما چیزی که به نظر می رسد او ازدواج کرده است.

 

تصویر

 

هدف او در حرفه طنز و کمدین

هدفش را برای ادامه مسیر دراین حوزه جویا میشویم کـه پول اسـت یا شهرت و یا … کـه تاکید می کند: هیچوقت در زندگی ام اولویتم پول نبوده اسـت. فکر میکنم، هر کاری را اگر صرفا با هدف کسب پول دنبال کنیم، بـه شکست منجر خواهد شد. کسب و کار برای مـن از هشت سالگی و با دست فروشی شروع شد ودر این سال ها سعی کردم کمترین اتکای مالی رابه پدر و خانواده ام داشته باشم.

 

گاهی برای ۱۰۰ هزار تومان عاجز شده ام ولی حتی در دشوارترین مراحل زندگی هم هدفم از انجام کاری، پول درآوردن نبوده اسـت. نظرم درباره شهرت هم همین اسـت، ضمن این کـه در همان فضای مجازی هم شهرتی داشتم کـه البته بـه قواره شناختی نبود کـه بـه واسطه حضور در رسانه ملی برایم ایجاد شد.

 

هدفم از ادامه فعالیتم در حوزه طنز، تنها شاد کردن دل مردم اسـت. قله آرزوهایش را در آینده نزدیک تصویر کرده اسـت و با خاطرجمعی میگوید:مطمئنم کـه یک روز بهترین کمدین ایران می شوم. علی صبوری با دیگر برگزیدگان رقابت خنداننده شو، یعنی ابوطالب حسینی، امیرحسین قیاسی و وحید رحیمیان بنا دارند گروه مستقلی را تشکیل دهند و اجرای استندآپ رابه صورت حرفه ای دنبال کنند.

 

تصویر

 

خط قرمز های علی صبوری در کارش

من چه در فضای مجازی و چـه تلویزیون حد و حدود خودم را رعایت می کردم و با حفظ این حدود، شوخی های دو پهلو را در ویدئوهایم ارائه می دادم. همیشه سعی می کردم طوری در فضای اینستاگرام کار تولید کنم کـه وقتی در آینده وارد فضای بزرگتر می شوم، چالشی دامن گیرم نشود.

 

نظر جالب علی صبوری در مورد تتلو و شراره رخام

او در مورد اینستاگرام و کسانی که در این فضا هستند گفته است که: اینستاگرام مکتب ملکه های زیبایی و داف کده هاست! علی صبوری در مورد برخی هنرمندان نظرات رک و صریح و البته منفی ابراز کرده است. از جمله این که او تتلو را چاپلوس تلقی می کند و در مورد شراره رخام یکی از بازیگران زن ایرانی هم گفته است که : از شراره رخام متنفرم و در مورد علت این تنفر هم گفته است که در تئاتری که با او کار کردم شخصیت جالبی نداشت.

 

منبع:ساعدنیوز

 
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍