کد خبر : 238

کنسرت «مهراد جم» که به تازگی چند تک آهنگ آن در بازار موسیقی طرفدار پیدا کرده است با حواشی روبرو بوده است.

به گزارش ستاره پارسی؛ مهراد جم متولد 14 مرداد 1376 است.مهراد جم متولد  آبادان است.مهراد جم خواننده است.مهراد جم از هنرمندان تازه ظهور کرده می باشد که از ترانه سرایی و آهنگسازی شروع کرد و حالا مهراد جم در قامت خواننده پاپ فعالیت می کند که مهراد جم مورد اسقبال زیادی قرار گرفته است

محسن سعیدی کیا از هنرمندان تازه ظهوری است که با ورود به عرصه موسیقی خود را نام هنری «مهراد جم» معرفی کرده است.

مهراد جم فعالیت خود را از ترانه سرایی و آهنگسازی شروع کرده است و حالا در قامت خواننده پاپ فعالیت می کند که چند تک آهنگی که از وی منتشر شده است با اسقبال زیادی مواجه شده است.

 

حواشی جدید مهراد جم

این خواننده جوان متولد 14 مرداد 1376 و اصالتا آبادانی است. 
در حال حاضر مهراد جم ساکن تهران می باشد و در حال انتشار ترک های بیشتر و اجرای کنسرت های مختلف می باشد.
در این نخستین کنسرت مهراد جم با حواشی روبرو بوده است به طوری که در یکی از اجراها با لحنی خشن رو به مخاطبان خود می کند که «جواب نمیدین؛ عصبانی میشم!».
 
حالا ویدیویی از این حالت این خواننده تازه کار در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و واکنش های کابران متفاوت بوده است و برخی می گویند ممکن است از محبوبیت وی کاسته شود.
 

در نگاه اول سبک آهنگ های مهراد به رپ خوان های زیرزمینی نزدیک ولی در بررسی های بیشتر توسط افراد مجرب در این زمینه مشخص می شود که در واقع سبک خوانندگی مهراد جم یک سبک جدید نمی باشد بلکه مخلوطی از سایر سبک های رپ بوده که با مهارت ویژه ای در هم آمیخته شده است. 

 

شروع خوانندگی

مهراد جم اولین گام را در این مسیر با سرودن آهنگ دلنشین "جان جان" توسط میثم ابراهیمی با موفقیت برداشت.

سال 1397 را می توان آغاز فعالیت های اصلی او دانست و سپس یک سال بعد از آن در اردیبهشت ماه اولین ترک خود به نام "شمال" را انتشار داد. بعد از 20 روز بلافاصله دومین ترک او به نام "غمت نباشه" بر سر زبان ها افتاد. 

 

دلیل محبوبیت زودهنگام

مهراد جم در کمتر از یک ماه تنها با انتشار دو ترک شهرت بسیاری را کسب کند. شبکه های اجتماعی مختلفی امروزه به طور ویژه از این خواننده جوان نام می برند.

بر این اساس محبوبیت او عوامل مختلفی داشته است. به طوری که مسعود جهانی از جمله محبوب ترین خواننده های کشورمان همواره حمایت عالی از این خواننده ی جوان داشته است.

مهراد جم افتخار آن را داشته که برای مدتی تنظیم کننده  آهنگ های مسعود جهانی باشد، در طول این مدت او توانست اصول های ویژه برای خوانندگی را بیشتر بیاموزد و به صورت یک فرد حرفه ای گام در این مسیر بگذارد.

 

اگر حمایت های مختلف نبود و البته استعدادهای عظیم ایشان، در طول دوره های گذشته احتمال موفقیت ایشان در مدت کوتاه رخ نمی داد. مهراد جم سعی دارد بخش تنظیم موسیقی و آهنگ های خود را نیز همواره خودش بر عهده داشته باشد.

یکی از فعالیت های جدی برای شناخته کردن جم، ویدیو کلیپ ها دستی و حضور چهره های مشهور بازیگر و حتی خواننده در مطرح کرده او می باشد که حالا نتیجه داده است.

 

آهنگ های مشهور مهراد جم

از آهنگ های مشهور دیگر اومی توان موارد زیر را نام برد :

  • غمت نباشه
  • شمال
  • گل بی گلدون
  • نامرد بودی
  • شیک و پیک
  • به یاد قدیم
  • خیالت راحت
  • خوابم برد
  • دلمو بردی

مهراد جم در فضای مجازی فعال می باشد و  همواره سعی دارد با استفاده از شبکه های اجتماعی مخصوص طرفدارانش را در مورد آهنگ هایش مطلع گرداند.

 

سهامداران جم

مهراد جم سه سهامدار دارد که مسعود جهانی بعنوان آهنگساز، هادی حسینی بعنوان سرمایه گذار و میث ابراهیمی که وظیفه گرفتن مجوز ها را دارد سهامدار فعالیت های وی هستند.

مهراد جم که این روزها به یکی از پرطرفدارترین خوانندگان نسل جوان تبدیل شد، توانست در سال 98 اولین کنسرت رسمی اش را به روی صحنه ببرد. در این کنسرت حرکات عجیبه و شوکه کننده ای از این خواننده دیده شد که بسیار خبر ساز شده است.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍