کد خبر : 2399

صحبت های بهاره رهنما بازیگر ایرانی درباره همسرش امیر خسرو عباسی را می بینید.

 بهاره رهنما  در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. وی لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.همسر سابق بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد.بهاره رهنما پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. جشن عروسی بهاره رهنما و امیرخسروعباسی را در تالاری در منطقه ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد

 

بهاره رهنما بازیگر ایرانی در لایو اینستاگرامی اش از ایرادات همسرش امیر خسرو عباسی صحبت کرد و قلیان کشیدن او را مشکل بزرگ زندگی اش دانست. همسر اول این بازیگر پیمان قاسم خانی بود که پس از جدایی از او با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد . در نیک صالحی صحبت های او را درباره ایرادات همسرش می بینید.

 

 

 

جنجال‌های لباس پوشیدن بهاره رهنما

 

بهاره رهنما به ‌عنوان یک بازیگر خانم که همیشه به‌ ظاهر و نوع پوششش اهمیت خاصی می‌دهد در خصوص استایل و شکل‌گیری آن به نکاتی اشاره کرد.

 

iranian-actress-bahareh-rahnama

بازیگر زن

 

 به‌اصطلاح به‌صورت تجربی در طول این سال‌ها می‌توانم بگویم که یک استایلر هستم و در اکثر مراسم‌های دوستانم هم همیشه همه چیز از تزیینات و چیدمانوسایل و… به من سپرده می‌شود و اگر بازیگر و نویسنده نمی‌شدم به این مسیر کشیده می‌شدم.

 

 

iranian-actress-bahareh-rahnama-1

 

در واقع این خط فکری و امضایی است که در زندگی‌ام دنبال می‌کنم. مشخصاً فکر و ایده‌پردازی می‌کنم و دوستان خیلی خوبی دارم که می‌توانند ایده‌های من را اجرا کنند.

 

بهاره رهنما بازیگر ایرانی تأکید کرد: اصولاً به برند اعتقادی ندارم، بلکه بیشتر به امضا و سلایق شخصی‌ام به ‌عنوان یک هنرمند توجه می‌کنم.

 

iranian-actress-bahareh-rahnama-2 (1)

امیر خسرو عباسی و همسرش

 

کما این که لباس عروس من مورد انتقاد بسیاری از خانم و آقایان ایرانی قرار گرفت. و به دلیل فرم و نوع پارچه و پوشیدگی‌اش برای من جالب بود و به جرات می‌توانم بگویم که هیچ‌گاه از مد پیروی نکرده‌ام.

 

iranian-actress-bahareh-rahnama

بهاره رهنما

 

بهاره رهنما بازیگر ایرانی در پایان گفت: به نظرم خانم‌های ایرانی و اصولاً خانم‌هایی که خودشان را دوست دارند، کم‌کم به این موضوع پی می‌برند که هر انسانی یک مدل شخصی دارد و اگر شرایط اقتصادی کمی به سامان باشد – و من امیدوارم مردم ما هر چه زودتر از این ویرانی اقتصادی نجات پیدا کنند – به این نتیجه می‌رسند که با صرف هزینه‌های بسیار کم می‌توانند سبک و استایل منحصربه‌فرد خودشان را داشته باشند.

 

منبع:نیک صالحی

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍