کد خبر : 2569

دختر نوجوان در برنامه عصر جدید از زندگی پرفراز و نشیب خود گفت.

طنین  دختر 14 ساله و شیرین زبانی که به عنوان یک تماشاچی در عصر جدید شرکت کرده بود، داستان زندگی خود و پر فراز و نشیبش را در این برنامه بازگو کرد و داوران  عصر جدید  را منقلب کرد.

 

طنین  به همراه خواهرش چند سال پیش دچار یک سرما خوردگی عادی شده بود و بعد ار بهبود حال خواهر وتشدید شدن بیماری خودش به متخصص قلب مراجعه کرد و متاسفانه فقط 15 درصد قلب او کار می کرد و چاره ای جز پیوند قلب برایش نمانده بود، در نهایت بعد از کلی انتظار و کشیدن درد، پیوند قلب انجام می دهد و بعد از جراحی به دلیل تشنج 2 ماه دچار فراموشی می شود.

طنین  با گفتن داستان زندگی اش اشک حاضرین و داوران را درآورد و در آخر گفت آرزو دارد بازیگر شود و مطمئن است که به این آرزویش می رسد.

 

 

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • دوست


    سلام روز به خیر
    بعضی ها از روی نادانی و پارتی بازی کسی را بازیگر می کنند و طرف را به مسیری که به زیان طرف است سوق می دهند و شروع می کنند به تعریف کردن الکی از طرف که تو استعداد فلان کار را داری چون راحت در چشم مردم نگاه می کنی و حرفت را می زنی و ملاکشان برای بازیگری این کارهای ابتدایی است که البته از روی ناآگاهی این حرف را می زنند، بالاخره هر آدمی مدتی تمرین کنه می تونه راحت حرفش را جلوی جمع بزنه و این به معنای استعداد بازیگری نیست ، ملاک بازیگری فقط توضیح روان یک متن و احوالات خود جلوی تماشاگران و داورها نیست . بازیگری فقط دادن یک نقش کوچک به طرف در فیلم و ثبت نام مجانی آن در موسسه بازیگری خود نیست ، این کارها فقط گمراهی است .

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍