کد خبر : 2741

رونمایی رضا صادقی از آهنگ جدیدش برای پزشکان و پرستاران

رضاصادقی اصالتاً از شهریست بنام میناب روستای کریان و در 25 مرداد سال 1358 در محله شیر اول بندرعباس به دنیا آمد. ابتدا کار خود را با تلاوت قرآن آغاز کرد. علاقه مندی رضاصادقی  به موسیقی موجب شد که او مسیرش را به آن سمت تغییر دهد.وی در کودکی به علت سرما خوردگی به دکتر برده شد که متأسفانه پرستار آمپول پنی سیلین را به اشتباه در عصب وی تزریق نمود و به خاطر آن تمامی بدن وی فلج شد اما بعد از تلاش های پدر و مادر و طی درمان کل بدن ایشان مداوا شد و فقط در زانوهایش ضعفی ایجاد شد.رضاصادقی در 20 بهمن 90 با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. این دو، 2 دختر به نام های تیارا زاده بهمن 1392 و ویانا زاده خرداد 1396 دارند.اولین تجربهٔ رضاصادقی در موسیقی به آهنگ راز عشق در سال 1371 باز می گردد. او در سال 1372 اولین آلبوم خود را با همین نام ارائه کرد. بعد از آن همکاری خود را با گروه هنری کیمیا آغاز کرد و آلبوم های گل لاله، رؤیای شیرین و مستانه و دیوانه را عرضه کرد. بعد از آلبوم گل لاله همکاری خود را با گروهکیمیا قطع کرده و برای پیشرفت در کار به تهران آمد.

 

 

jpg

تیارا-و-ویانا-صادقی

 

رضا صادقی، یکی از خوانندگان موسیقی پاپ قطعه ای از آهنگ جدیدش که برای پزشکان و پرستاران کشورمان ساخته در صفحه اینستاگرام خود با طرفدارانش به اشتراک گذاشت. او در توضیح این آهنگ نوشت: « یه چیزى میشه دیگه " معنیش " هر چى میشه ، بشه " نیست ... بجنگیم که بهترین چیزى که میتونه ، بشه ... روزهاى فوق العاده سخت و ترسناکیه ، کرونا ، گرونى ، مرگ عزیزانمون و ترس از آینده و حال ...

 

اما اگه نا امید بشیم و رها کنیم خودمون و دست یأس ، از اینى که هست بدتر میشه ... اینروزا همه مردم لبخند و نیاز دارن و وظیفه همه ماست به هم امید بدیم براى ساختن ، براى سرپا موندن . بچه ها به ما نگاه میکنن ، هر لحظه زندگى این روزا مثل سالها درد کشیدنه . اما ما همدیگه رو داریم و خدارو ... پس بجنگ رفیق ، ماسکت و بذار ، مراقب خودت و عزیزانت باش و شک نکن ما با همیم ...»

 

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍