کد خبر : 275

کیت هرینگتون یک هنرپیشه اهل بریتانیا است.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ کریستوفر کتسبی «کیت» هَرینگتون (انگلیسی: Christopher Catesby "Kit" Harington؛ زاده ۲۶ دسامبر ۱۹۸۶است.  کیت هرینگتون یک هنرپیشه اهل بریتانیا است.  کیت هرینگتوندر لندن در انگلستان به دنیا آمد.  کیت هرینگتوناز سال ۲۰۱۱ و با بازی در نقش جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت به شهرت فراوانی دست پیدا کرد. از فیلم‌هایی که کیت هرینگتون در آن‌ها نقش آفرینی کرده‌است، می‌توان به سایلنت هیل: مکاشفات، پمپئی، چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۲، چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم ۳، اسپوکز و عهد جوانی اشاره کرد.  کیت هرینگتون همچنین در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷ به شکل رسمی با هم بازی خود رز لزلی در بازی تاج و تخت نامزد کرد. آن‌ها در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸ طی مراسمی در شمال شرق اسکاتلند ازدواج کردند.

 

چکیده ای از بیوگرافی کیت هرینگتون:

نام اصلی: کریستوفر کتسبی هرینگتون

زاده: ۲۶ دسامبر ۱۹۸۶ وستروس، وینترفل

ملیت: بریتانیایی

شغل: هنرپیشه، بازیگر

سال‌های فعالیت: ۲۰۰۸–اکنون

همسر:  رز لزلی

والدین: پدر: دیوید ریچارد هرینگتو، مادر: دبورا جین

 

 

بیوگرافی کیت هرینگتون:

کریستوفر کتسبی «کیت» هَرینگتون (انگلیسی: Christopher Catesby "Kit" Harington؛ زاده ۲۶ دسامبر ۱۹۸۶) یک هنرپیشه اهل بریتانیا است. کیت هرینگتون در اکتون، لندن در انگلستان به دنیا آمد.

مادر کیت هرینگتون دبورا جین نمایشنامه نویس سابق و پدرش دیوید ریچارد هرینگتون یک تاجر است. هرینگتون دوران تحصیلات ابتدایی را در مدرسه ساوث‌فیلد (Southfield) بین سالهای ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۸ گذراند، و دوران دبیرستان را نیز در مدرسه Chantra در بین سالهای ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ سپری کرد.

 

هشتمین جد پدری هرینگتون چارلز دوم انگلستان پادشاه بریتانیا بوده‌است. پدر وی پانزدهمین بارون انگلیس است و در صورت مرگ پدرش، کیت به عنوان شانزدهمین بارون انگلیس اعلام خواهد شد.

کیت هرینگتون از سال ۲۰۱۱ و با بازی در نقش جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت به شهرت فراوانی دست پیدا کرد.

کیت هرینگتون عاشق فیلم‌های ژانر وحشت است. فیلم مورد علاقه‌اش درخشش است. فیلم مرد حصیری کریستوفر لی را نیز دوست دارد. از پرواز کردن، عنکبوت‌ها و آمپول زدن می‌ترسد. کیت هرینگتون در اوقات فراغتش از نوشتن لذت می‌برد.

 

کیت هرینگتون,بیوگرافی کیت هرینگتون,عکس های کیت هرینگتون

مراسم عروسی کیت هرینگتون و رز لزلی

 

ازدواج کیت هرینگتون:

کیت هرینگتون در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷ به شکل رسمی با هم بازی خود رز لزلی در بازی تاج و تخت نامزد کرد. آنها در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸ طی مراسمی در شمال شرق اسکاتلند ازدواج کردند و شماری از بازیگران سریال بازی تاج و تخت از جمله سوفیا ترنر، میسی ویلیامز، امیلی کلارک و پیتر دینکلیج از جمله مهمانان این عروسی بودند.

 

این دو که در همین سریال با هم آشنا شده و خیلی زود عاشق یکدیگر شدند، بعد از چند سال نامزدی بالاخره ازدواج کردند. داستان عاشقانه این دو که بین یک دختر وحشی و یک نگهبان شب بود در خارج از وستروس و در دنیای واقعی نیز خیلی زود شکل گرفته و به یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین روابط عاشقانه دنیای سلبریتی ها تبدیل گردید.

این دو از همان سال 2012 با یکدیگر وارد رابطه شدند اما رابطه خود را پنهان نگه داشته و علیرغم شایعات فراوان در رسانه ها، چیزی در مورد این رابطه بیان نمی کردند. اما اکنون که این دو دلداده ازدواج کرده اند به نظر می رسد که چیزی وجود ندارد که بتواند آن ها را از هم جدا کند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با واقعیاتی در مورد این دو و ازدواجشان آشنا کنیم که بدون شک برای شما طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» جالب خواهند بود.

10- خواستگاری کیت هرینگتون آنطور که می خواست پیش نرفت

کیت هرینگتون و رُز لزلی، نامزدی خود را به صورت عمومی با چاپ اعلامیه ای بسیار کلاسیک در روزنامه تایمز اعلام کردند که بدین شرح بود:" بدین وسیله نامزدی کیت هرینگتون، پسر کوچک دیوید و دبورا هرینگتون از وورچسترشایر و رُز، دختر وسطی سباستین و کندی لزلی از آبردین شایر اعلام می گردد". اما خواستگاری کیت هرینگتون به همین سادگی نبود. وی در مصاحبه ای در این باره چنین گفته است:"

من برای انجام این کار برنامه هایی داشتم. قرار بود که تعدادی لامپ از درختان آویزان کنم و هر کار رمانتیکی که فکر می کنید را انجام دهم اما آن زمان در خارج از شهر بودیم و در زیر آسمان زیبای شب در کنار هیزمی در حال سوختن بودیم و من کمی زود دست به کار شدم. قرار بود این کار را یک روز پس از روشن کردن چراغ روی درختان انجام دهم".

نتیجه تصویری برای نیکول کیدمن و کیت هرینگتون

 

9- نیکول کیدمن برای خواستگاری کردن به کیت فشار آورد

 

در سال 2017، کیدمن و هرینگتون در برنامه زنده جیمز کوردن حضور یافتند. در آن زمان هرینگتون و لزلی تازه آشنا شده بودند و حرف زدن در مورد ازدواج بسیار زود بود. در حالی که کوردن قصد داشت بحث را به سمت کیدمن و حرکت عاشقانه او با شوهرش، کیث اربن در فرش قرمز جشنواره کن ببرد؛ او تمامی توجه ها را به سمت کیت هرینگتون سوق داد.

وی خود به مصاحبه کننده برنامه تبدیل شده و از کیت پرسید که آیا قصد ازدواج با رُز لزلی را دارد و سپس ادامه داد که بسیار خوب است اگر این دو بتوانند کنار هم زندگی کرده و ازدواج نمایند. هرینگتون به وضوخ از پیشنهاد کیدمن حیرت زده شده و البته نصیحت او برای خواستگاری کردن از لزلی را پذیرفت.


8- آن ها از عکس جان اسنو روی کارت دعوت عروسی خود استفاده کردند

واقعیاتی جالب در مورد کیت هرینگتون و رُز لزلی؛ «زوج عاشق بازی تاج و تخت»

کیت هرینگتون و رُز لزلی از عکس جان اسنو روی کارت های دعوت عروسی خود استفاده کردند که البته معلوم نیست حرکتی خودپرستانه بوده یا خواسته اند از سریالی که باعث آشنایی آن ها شد تشکر کنند. البته این دو بعد از این کار خیلی زود مشغول تدارک عروسی خود شدند تا کمتر جلب توجه کرده و جزییات این روز به یاد ماندنی فاش نشود. اما مگر می شود کسی از عروسی این دو بی خبر مانده باشد. تو هیچ نمی دانی جان اسنو!

 

9-این دو رابطه فامیلی بسیار دوری با هم دارند

نتیجه تصویری برای کارت عروسی کیت هرینگتون

 

به نظر می رسد که داشتن رابطه با خویشاوندان از عادات شخصیت های سریال «بازی تاج و تخت» است. اگر چه این دو برخلاف سرسی و جیمی لنیستر رابطه خانوادگی بسیار نزدیکی ندارند اما مشخص شده که هر دوی آن ها از نوادگان شاه چارلز دوم انگلستان هستند.

 

6- لزلی سابقه بیرون انداختن هرینگتون از خانه را دارد

نتیجه تصویری برای رز لزلی

 

به نظر می رسد که رُز لزلی برخی از ویژگی های تند و خشن اخلاقی ییگریت را در خود دارد. از آنجایی که لزلی از طرفداران پروپا قرص سریال «بازی تاج و تخت» است، حتی پس از مرگ شخصیت خودش نیز به تماشای آن می نشیند و برای اینکه کیت داستان را لو ندهد از روش های خاصی استفاده می کند. به گفته رُز، از آنجایی که کیت هرینگتون هر چند وقت یکبار با فیلمنامه جدیدی از این سریال به خانه می آمد، رُز برای اینکه ادامه داستان لو نرود چاره ای جز بیرون کردن هرینگتون از خانه نداشت. وی در این مورد چنین گفته بود:" من می توانم حالات چهره او را تفسیر کنم، از این رو نمی خواستم بدانم که در درون چشم های او چه اتفاقی می افتد یا هر چیزی مانند آن. از این رو از او خواستم که وسایلش را جمع کند. به عبارت ساده تر او را از خانه بیرون انداختم. برای مثال وقتی که او رویش را در هم می کشید می دانستم که یک نفر خواهد مرد".

5- امیلیا کلارک بهترین دوست آن هاست

نتیجه تصویری برای رز لزلی و امیلیا کلارک

 

 

اگرچه امیلیا کلارک و کیت هرینگتون در سریال «بازی تاج و تخت» رابطه بسیار گرم عاشقانه ای دارند اما در در دنیای واقعی تنها دوست بوده و کلارک، به گفته خودش، کیت را برادر خود می داند. این سه اکنون دوستان بسیار نزدیکی بوده و حتی با هم به خرید و گردش می روند. کیت هرینگتون در مصاحبه ای گفته که صحنه های عاشقانه بین او و کلارک در سریال برایش کمی سخت بوده اند زیرا این دو بیش از 6 سال است در کنار یکدیگر بوده و با خود او و همسرش (رُز) دوست صمیمی هستند. رابطه کلارک و هرینگتون تا پیش از اعلام نامزدی هرینگتون و لزلی چنان دوستانه بود که بسیاری فکر می کردند در خارج از سریال نیز این دو رابطه ای عاشقانه دارند.

 

4- آن ها قبل از عروسی به ماه عسل رفتند

نتیجه تصویری برای رز لزلی و امیلیا کلارک

 

در ماه می 2017، این دو بعد از فرصت استراحت کاری شان استفاده کرده و برای گذراندن تعطیلاتی که بیشتر به یک ماه عسل شبیه بود به جزیره هایدرا در یونان رفتند. عکس هایی که از این دو منتشر شد نشان می داد که کیت و رُز در دنیای خود بوده و دست در دست هم در خیابان ها راه می روند. جالب است بدانید که این جزیره یکی از مکان های محبوب زوج های جوان است که برای ماه عسل به آنجا سفر می کنند. باید دید که بعد از عروسی این دو برای ماه عسل واقعی خود به کجا می روند.

3- کیت در ایسلند عاشق رُز شد

 

نتیجه تصویری برای رز لزلی و امیلیا کلارک

 

وقتی که به عاشق شدن فکر می کنیم جاهای گرم به ذهنمان خطور می کند اما رابطه عاشقانه این دو در یکی از سردترین نقاط زمین و در ایسلند شکل گرفت. در فصل دوم سریال «بازی تاج و تخت» به ماجراهای آنسوی دیوار پرداخته می شد که بسیار سرد بود و برای فیلم برداری صحنه های مربوط به آن، عوامل ساخت سریال به مناطق یخ زده ایسلند سفر کردند. اگر چه هوای صحنه بسیار سرد بود اما کیت و رُز در همان هوای سرد دلباخته یکدیگر شدند. جالب این که کیت اعتراف کرده که حتی قبل از شروع فیلم برداری صحنه هایشان همراه با رُز به او علاقمند شده بود.

 

2- کیت هرینگتون اولین رابطه عاشقانه رُز لزلی محسوب می شود

 

نتیجه تصویری برای رز لزلی و امیلیا کلارک

 

وقتی که یک سلبریتی مشهور باشید مخفی نگه داشتن روابط عاشقانه بسیار سخت می شود و رسانه ها و پاپاراتزی ها بالاخره از کوچک ترین رابطه عاشقانه شما پرده برخواهند داشت. لزلی و هرینگتون در مورد رابطه عاشقانه خود چنان تودار بودند که هیچ اطلاعاتی در مورد کم و کیف رابطه آن ها وجود نداشت. اما تاکنون هیچ کسی نتوانسته در مورد روابط رُز لزلی پیش از آشنایی با کیت چیزی پیدا کند به همین دلیل می توان گفت که کیت اولین عشق رُز بوده و وی تاکنون با کس دیگری وارد رابطه ای عاشقانه نشده است. البته گفته می شود که این دو در سال 2013 برای مدت کوتاهی از هم جدا شده و سپس بار دیگر رابطه خود را از سر گرفته اند. حتی هرینگتون در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد مجرد بوده و تنها زندگی می کند اما رابطه آن ها بار دیگر گرم شد و ادامه یافت.

1- آن ها یک خانه اشتراکی به ارزش 1.75 میلیون دلار دارند

نتیجه تصویری برای رز لزلی خانه

 

 

رُز و کیت در سال 2017 یک خانه روستایی لوکس در انگلستان به ارزش 1.75 میلیون پوند (2.34 میلیون دلار) خریداری کردند و با توجه به شهرت این دو و به خصوص کیت هرینگتون، چنین خانه ای برای آن ها گرانقیمت به شمار نمی آید. بر اساس گزارش ها، کیت برای هر اپیزود سریال «بازی تاج و تخت» 1.1 میلیون دلار دستمزد دریافت می کند. علیرغم تمکن مالی اما این دو نشان داده اند که اهل ریخت و پاش و تجملگرایی نبوده و خانه ای چوبی متعلق به قرن پانزدهم در ایست آنگلیا برای آن ها کافی بوده است. البته این خانه قرون وسطایی دارای استخر، کف چوبی، 7 اتاق خواب، کاهدانی، اتاق مهمان، پاویلیون، زمین چمن بازی کروکت و زمین تنیس بوده و مانند سریال «بازی تاج و تخت» دور آن را آب گرفته است.

 

 

عکس های کیت هرینگتون:

 

کیت هرینگتون,بیوگرافی کیت هرینگتون,عکس های کیت هرینگتون

عکس های اینستاگرام کیت هرینگتون

 

کیت هرینگتون,بیوگرافی کیت هرینگتون,عکس های کیت هرینگتون

کیت هرینگتون و رز لزلی

 

کیت هرینگتون,بیوگرافی کیت هرینگتون,عکس های کیت هرینگتون

عکس های جدید کیت هرینگتون

 

کیت هرینگتون,بیوگرافی کیت هرینگتون,عکس های کیت هرینگتون

بازی کیت هرینگتون در سریال تاج و تخت

 

ارسال نظر