کد خبر : 2914

احسان علیخانی در گفت‌وگوی زنده در فضای مجازی توضیحاتی درباره ضبط فصل دوم برنامه تلویزیونی "عصر جدید" داد که با رعایت تمام پروتکل‌ها و ماسک اجباری تماشاگران، ضبط ادامه دارد.

عصر جدید  یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته و پخش می‌شود. این برنامه با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شده، از شبکه سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است.در این برنامه عصرجدید شرکت‌کنندگان به صورت انفرادیی اگروهی می‌تواننددررشته‌های مختلف هنری،علمی،ورزشی وسرگرم ازجمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند.  برنامه عصرجدید توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه عصرجدید در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و رؤیا نونهالی بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.

 

 

 احسان علیخانی در این گفت وگوی زنده در فضای مجازی اعلام کرده که پخش مرحله دوم برنامه تلویزیونی "عصر جدید" از شنبه هفته آینده آغاز می شود. در این مرحله هر شب هم دو نفر با رأی مردمی به نیمه نهایی راه می یابند که یک نفر را مردم انتخاب می کنند. در نهایت ۱۰ نفر توسط مردم و پنج نفر توسط داوران انتخاب می شوند.

او در این گفت وگو به ماسک اجباری برای تماشاگران "عصر جدید" اشاره کرده و گفته است: ضبط مرحله دوم "عصر جدید" از هفته پیش آغاز شده و امروز چهارشنبه ۱۸ تیرماه قرار است قسمت های سوم و چهارم ضبط شود که با توجه به پروتکل های جدید سخت گیری ها در ضبط برنامه افزایش پیدا می کند از جمله اینکه ماسک اجباری شده است. همچنین فاصله اجتماعی بیشتر شده و با اینکه استودیو فصل دوم "عصر جدید" ظرفیت حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ نفری دارد با این حال از امروز حدود ۱۵۰ شرکت کننده به استودیو وارد می شوند.

 

علیخانی به ماسکی برای داوران برنامه و تست کرونای شرکت کنندگان هم اشاره کرد و افزود: در این برنامه برای داوران هم نوعی ماسک تدارک دیده شده که در هنگام نزدیک شدن به شرکت کننده و دیگران استفاده خواهد شد. در هر قسمت از ضبط برنامه "عصر جدید" از همه شرکت کننده ها تست کرونا گرفته می شود. عوامل این برنامه با یکی از آزمایشگاه ها قرارداد بسته اند و برای این منظور اتاقی در لوکیشن این برنامه تدارک دیده شده است که تست کرونا گرفته می شود و در کمتر از هشت ساعت جواب تست ها به دست عوامل می رسد.

 
 

منبع:تسنیم

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍