کد خبر : 2930

پلیس کالیفرنیا در جستجوی نایا ریورا، بازیگر و خواننده ۳۳ ساله آمریکایی همراه پسر خردسالش برای قایق‌سواری به دریاچه پیرو رفته بود و هنوز خبری از او نیست.

 نایا ریورا  روز چهارشنبه یک قایق اجاره کرد و همراه پسرش به دریاچه‌ای رفت که در جنوب ایالت کالیفرنیا، ۹۰ کیلومتری شمال غربی مرکز شهر لس‌آنجلس واقع شده است. پلیس دریاچه پیرو چند ساعت بعد پسر  نایا ریورا  را در حالی که جلیقه نجات پوشیده بود تنها در قایق به خواب رفته بود،  پیدا کرد اما از ستاره سریال «گلی» تنها یک کارت شناسایی در قایق باقی مانده بود.

 

 

jpg (1)

 
 
 برخی معتقدند ممکن است  نایا ریورا  به دریاچه افتاده و غرق شده باشد. نیروهای پلیس کالیفرنیا عصر چهارشنبه با یک قایق و یک فروند بالگرد در دریاچه گشت زدند تا بلکه نشانی از بازیگر آمریکایی پیدا کنند اما به تاریکی شب خوردند و قرار شد جستجوها صبح پنجشنبه به وقت محلی از سر گرفته شود.

پسر  نایا ریورا به پلیس گفته است که به همراه مادرش در دریاچه در حال شنا بودند اما هرگز مادرش به قایق برنگشته است. پلیس هنوز نتوانسته راز چگونگی بازگشت این پسر بچه بدون مادر به قایق را رمزگشایی کند.

نایا ریورا  بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ در کمدی موزیکال «گلی» به نقش سانتانا ظاهر شد. او در مجموع در ۱۱۳ قسمت از این سریال بازی کرد و همان زمان با مارک سالینگ، همبازی خود قرار ازدواج گذاشت اما سالینگ در ۲۰۱۸ پس از متهم شدن در یک پرونده فساد اخلاقی خودش را کشت.

منبع: رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍