کد خبر : 2934

عکس جدید از مهناز افشار درآلمان نشان می دهد او هم مانند روناک یونسی بین بدحجابی و حجاب گیر کرده است و شاید بزودی مانند روناک حجاب از سر بردارد.

به گزارش ستاره پارسی :

مهناز افشار  بازیگر جنجالی سینما است . مهناز افشار در فیلم های سینمایی زیادی ایفای نقش کرده است . مهناز افشار از ایران رفته است . مهناز افشاردر فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرده است . مهناز افشار هنرپیشه معروف زن ایرانی می باشد. او بازیگری را در سال ۱۳۷۷ با نقش آفرینی در مجموعه گمشده آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی چه خوبه که برگشتی، از تهران تا بهشت و دختری در قفس را در کارنامه ی هنری خود دارد. او چند سال پیش با یاسین رامین ازدواج کرده بود که پس از تولد دخترشان از هم جدا شدند.

 

  به تازگی تصویری از استایل مهناز افشار در اینستاگرام منتشر شده است.

 

استایل خاص و متفاوت مهناز افشار بازیگر ایرانی در آلمان

عکسی که به تازگی مهناز افشار از استایل خاصش در اینستاگرام منتشر کرده است.

 
 

زندگی شخصی مهناز افشار

او (زادهٔ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران) هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است.

مهناز افشار دیپلم دبیرستان را در رشتهٔ علوم تجربی گرفت و برای ادامهٔ تحصیل به مدّت چهار سال در یک مؤسسهٔ غیرانتفاعی به تحصیل در رشتهٔ تدوین پرداخت. به علّت گرایش مذهبی، خانوادهٔ او در آغاز، مخالف بازیگری او بودند. او در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان آموزش دید.

 

استایل خاص و متفاوت مهناز افشار بازیگر ایرانی در آلمان

استایل مهناز افشار بازیگر

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دورهٔ دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و سید محمد خاتمی، رئیس‌جمهور پیشین ایران، خطبهٔ عقد آن‌ها را خواند. افشار و همسرش در اردیبهشت ۹۴ صاحب یک دختر شدند و نام او را «لیانا» گذاشتند.

استایل خاص و متفاوت مهناز افشار بازیگر ایرانی در آلمان

همسر سابق خانم بازیگر

مهناز افشار در مهرماه ۱۳۹۸ با انتشار استوری در صفحه اینستاگرام اش، با اعلام جدایی از یاسین رامین نوشت: «هر آدمی ضعیف یا قوی یک وجودی داره. ولی وقتی تصمیم می ‌گیری یک مادر مجرد باشی باید دوتا وجود داشته باشی و اونا رو برای خودت و فرزندت قوی‌تر هم بکنی.»

 

استایل خاص و متفاوت مهناز افشار بازیگر ایرانی در آلمان

خانم بازیگر و دخترش 

منبع : رکنا 

ارسال نظر