کد خبر : 301

آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی به ماجراهای مربوط به ازدواج مجددش دامن زد.

به گزارش ستاره پارسی؛ آزاده صمدی زاده ۱۷ دی ۱۳۵۷ است. آزاده صمدی در لاهیجان متولد شد. آزاده صمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون ایرانی است.آزاده صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی‌پایان به شهرت رسید.آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی به ماجراهای مربوط به ازدواج مجددش دامن زد.

 

ازدواج آزاده صمدی شایعه یا واقعیت؟!

آزاده صمدی بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر کشورمان است که با سریال راه بی پایان به دنیای تلویزیون معرفی شد و با این نقش در میان بسیاری از مردم شناخته میشود.

 

این بانوی هنرمند کشورمان که چند سال پیش به زندگی مشترکش با هومن سیدی خاتمه داد و روز گذشته پستی را به اشتراک گذاشت که شک و شبهه هایی درباره ازدواج مجددش را شکل داد.

 

شک و شبهه هایی درباره ازدواج مجدد آزاده صمدی

آزاده صمدی شب گذشته پستی را با همراهانش به اشتراک گذاشت که متن این پست برای بسیاری از هوادارانش نوید ازدواج مجدد خانم بازیگر را داشت.

آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون

آزاده صمدی با انتشار این عکس از خودش نوشت:می توانم زن باشم می توانم قوی باشم شاد باشم مادر باشم تنها باشم همسر باشم همراه و همدل باشم خندان و گاهی گریان باشم شاد و گاهی غمگین باشم، آری می توانم زن باشم و از تو بخواهم مرا بپذیری همانگونه که من تو را می پذیرم و این آغاز "مدارا و دیگرپذیری" ست، .آغاز زندگی، توام با درک و احترام به گوناگونی...

بیا زندگی را آغاز کنیم...

انتشار این پست توسط خانم بازیگر به ماجراهای مربوط به ازدواج مجدد این بانوی هنرمند دامن زد و این ماجرا را رقم زد که آزاده صمدی قصد ازدواج مجدد دارد.

 

آزاده صمدی

آزاده صمدی و هومن سیدی زوج هنرمندی بودند که سال 85 زندگی مشترکشان را آغاز کردند اما حدود 7 سال بعد از یکدیگر جدا شدند و هرکس راهی متفاوت را برای زندگی اش انتخاب کرد.

 

راه بی پایان اولین سریال آزاده صمدی بود که در آن با هومن سیدی همبازی شد و به یکی از بهترین کارهای این دو هنرمند کشورمان تبدیل شد.

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍