کد خبر : 3042

پویان گنجی، پسر فاطمه گودزی عکس های عروسی خود را رسانه ای کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

پویان گنجی  پسر فاطمه گودرزی بازیگر مطرح کشورمان به تازگی تصاویری از خود و  دریا مرادی دشت  همسرش با لباس عروسی در فضای مجازی منتشرکردهاست.

 

پویان گنجی دریا مرادی

پویان گنجی کیست؟

 

پویان گنجی  متولد 19 مرداد سال 1367 در تهران بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.  پویان گنجی  زندگینامه لیسانس بازیگری دارد و حالا که ازدواج کرده همسرش هم مثل خودش بازیگر است. دریا مرادی دشت  خانواده 4 نفره به دنیا آمد. مادر  پویان گنجی  فاطمه گودرزی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون و پدرش هم عبدالرضا گنجی بازیگر و کارگردان تئاتر است و یک خواهر به نام آوا دارد.

پویان گنجی دریا مرادی

 

فاطمه گودرزی کیست؟

فاطمه گودرزی  متولد ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در تهران است. او هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. فاطمه گودرزی تا کنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن سال (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است.

 

 

پویان گنجی و همسرش

پویان گنجی و دریا مرادی

فاطمه گودرزی  در ١٩ تیر ماه سال ۱۳۴۲ در تهران زاده شد اما پدر و مادرش بروجردی هستند. او همچنین دارای مدرک دیپلم اقتصاد است. گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر  فاطمه گودرزی ،  پویان گنجی ، نیز بازیگر است. او از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند.

پویان گنجی و دریا مرادی

نخستین بازی فاطمه گودرزی در تلویزیون در مجموعه تلویزیونی آئینه بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کرد. او در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کرد

ارسال نظر