کد خبر : 3062

تصویری از تیپ ساده پدرام شریفی بازیگر سریال نمایش خانگی هم گناه

به گزارش ستاره پارسی :

پدرام شریفی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی مرداد سال ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است. پدرام شریفی از سال ۱۳۷۸ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده.پدرام شریفی تاکنون در سریال گشت ویژه و فیلم سینمایی بدون همه چیز و شیرجه بزرگ نقش آفرینی کرده است.پدرام شریفی فارغ ‌التحصیل رشته تئاتر بوده و فعالیت خود را در بازیگری با تئاتر شروع کرده ‌است.

 

در قسمت زیر تصویری از تیپ ساده پدرام شریفی هم گناه را قرار داده ایم. 

 

 


 

کتک کاری داور معروف عصرجدید وسط خیابان با مردم + فیلم دیده نشده


 

pedram-sharifi-is-also-a-sinner-1

 

 

پدرام شریفی هم گناه

 

عکسی که پدرام شریفی با استایل ساده خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

 

 

 

خلاصه داستان سریال هم گناه

سریال هم گناه راجع به خانواده‌ای قدیمی در تهران به نام صبوری است که سال‌ها است در کار پرورش گل‌های تزئینی و گل‌های مختلف هستند.

 

خانواده صبوری متشکل از سه برادر و یک خواهر است، خانواده‌ای که همگی در این شرکت کار می کنند و شغل موروثی خانواده خود را دنبال می‌کنند، فقط پسر دوم، فریبرز است که در حال حاضر ۵۸ سال سن دارد و افسر اداره آگاهی است و داستان زندگی خود را بی‌تاثیر از خانواده خود نوشته است.

 

بازیگران سریال هم گناهفریبرز در جوانی تصمیم می گیرد که پلیس شود و برای گذراندن دوره آموزشی به شهرستانی می رود و دستش به

گناهی آلوده است که خودش هم به دنبال حل این معما و کشف گناهش است

درباره یکی از شخصیت‌های آن که حبیب رضایی نقشش را بازی می‌کند اعلام شده: پرویز کوهی خلافکاری است که در جعل اسناد و مدارک تبحر خاصی دارد و یکی از اصلی‌ترین نقش‌ها در فیلمنامه‌ هم‌گناه به این کاراکتر مربوط می‌شود.

 

شهرت پدرام شریفی

آقای شریفی درسال ۱۳۹۲ توسط شهرام مکری کارگردان برای بازی در فیلم ماهی و گربه انتخاب شد. فیلم ماهی و گربه نخستین تجربه پدرام شریفی در سینما بود وی سپس در فیلمهای مانند بادیگارد و سیانور و .. بازی کرد. هم چنین بازی پدرام شریفی درسال ۱۳۹۵ در سریال گشت پلیس سبب شهرت و محبوبیت بیشترش شد.

 

منبع:نیک صالحی

ارسال نظر