کد خبر : 3195

خودکشی بازیگر سرشناس به سینما شوک وارد کرد.

هاروما میورا  بازیگر ژاپنی که به خاطر بازی در فیلم « حمله به تیتان » و « کیمی نی تودوکه » به شهرت رسید در ۳۰ سالگی فوت کرد.

 

13990429000395_Test_NewPhotoFree

 

 

«هاروما میورا» هنرپیشه‌ای که با فیلم « حمله به تیتان » به شهرت رسید، در ۳۰ سالگی خودکشی کرد.

کیودو نیوز گزارش کرد که این هنرپیشه روز شنبه در منزلش با حال وخیم پیدا شد و در راه بیمارستان جان سپرد. بررسی‌های اولیه پلیس محلی حاکی از این است که این هنرپیشه خودکشی کرده هرچند هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

 

13990429000400_Test_NewPhotoFree

 

شرکت سرگرمی «امیوز» نوشت: از طرفداران و آن‌ها که از شنیدن این خبر ناراحت و نگران شده‌اند و منتظر اطلاع دقیق و قطعی در این مورد هستند، پوزش می‌خواهیم و به محض اطلاع از جزئیات این حادثه شما را در جریان خواهیم گذاشت.

 

13990429000393_Test_NewPhotoFree

 

میورا فعالیت خود را در زمینه بازیگری در سال ۱۹۹۷ در درام تلویزیونی « Agri» آغاز کرد و اولین نقش اصلی خود را در سال ۲۰۰۶ در فیلم «موج سواری» به دست آورد.

 

مرگ هنرپیشه ۳۰ ساله ژاپنی

وی در ادامه نقش‌های مهمی در فیلم‌هایی مانند «Kimi ni Todoke»(از من به تو) در سال ۲۰۱۰، «پارک توکیو» در سال ۲۰۱۱، دو فیلم «حمله به تیتان» و «شب کوچک، عشق کوچک» در سال ۲۰۱۹ بازی کرد.

او در عرصه تئاتر نیز موفق شد و در سال ۲۰۱۶ در نمایشی با اقتباس از « پوتین‌های گره‌خورده » توانست جایزه «هاروکو سوگیمارا» را دریافت کند.

 

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍