کد خبر : 3214

افشاگری جنجالی از رفتار زشت رامبد جوان + فیلم جنجالی

نیما شعبان نژاد، بازیگر سینما و تلویزیون، در برنامه ام‌شو مجید صالحی چند مورد از تیک های رامبد جوان را اجرا کرد.

افشاگری جنجالی از رفتار زشت رامبد جوان + فیلم جنجالی

رامبد جوان کمدین و مجری محبوب خندوانه است . رامبد جوان  مجری، بازیگر و کارگردان معروف ایرانی است که با اجرای برنامه  خندوانه  محبوبیت بالایی کسب کرد. رامبد جوان با  نگارجواهریان  ازدواج کرده و صاحب یک فرزند شده است. رامبد جوان یک دختر به نام نوردخت دارد

 


احمد پور مخبر درگذشت+بیوگرافی و علت مرگ


رامبد جوان و نگار جواهریان

 

بد نیست بدانید رامبد جوان مشغول چه فعالیتی است

رامبد جوان  جزو چهره‌های همه‌ فن‌حریف سینما و تلویزیون است و در طول سال‌های فعالیت خود، بازیگری، اجرا، برنامه‌سازی و کارگردانی را تجربه کرده است. او در سال‌های گذشته، بیشتر مشغول تولید برنامه « خندوانه » بوده و فیلم «نگار» و «قانون مورفی» را هم جلوی دوربین برده است.

 

رامبد جوان

 

زوج بازیگر

نگار جواهریان و رامبد جوان  جوان پس از ساخته نشدن سری جدید « خندوانه »، فرصت را غنیمت شمرده و قصد دارد اولین سریال خود را ویژه نمایش خانگی بسازد.  رامبد جوان  پیشتر تجربه ساخت سریال تلویزیونی را داشته، اما از آخرین سریالی که او ساخته یعنی «توطئه فامیلی»، ۹ سال می‌گذرد.

 

رامبد جوان  اکنون پس از سال‌ها تصمیم گرفته سریال جدیدی بسازد و اولین سریال خود در مدیوم نمایش خانگی را جلوی دوربین ببرد. نکته جالب و متفاوت این سریال، استفاده از پنج خواننده مشهور به عنوان بازیگران آن است.

 

سلفی رامبد جوان و نگار جواهریان با فاطمه معتمدآریا

 

تصویر خانم بازیگر و همسرش

اگر جوان قصد داشته باشد از حضور خوانندگانی که در زمینه بازیگری تجربه دارند استفاده کند، احتمالا رضا یزدانی، فرزاد فرزین و امید حاجیلی، اولین گزینه‌هایی هستند که به ذهن می‌آیند، اما اگر قرار باشد خوانندگانی در این سریال بازی کنند که تجربه‌ای در بازیگری ندارند، ترکیب بازیگران این مجموعه بسیار متفاوت خواهد بود.  رامبد جوان  این روزها مشغول مسابقه استندآپ کمدی آنلاینی است که در فضای مجازی به راه انداخته است.

 
 

منبع : رکنا 

 

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ