کد خبر : 3216

رضا عطاران با انتشار تصویری از احمد پورمخبر، بازیگر طنز سینما و تلویزیون از فوت این بازیگر خبر داد.

به گزارش ستاره پارسی :

احمدپورمخبر بازیگری را از سن 65 سالگی شروع کرد و خیلی زود با نام مش قربون به شهرت رسید. احمدپورمخبر اولین بار در سال 1375 و در چند سکانس کوتاه برای مجید مجیدی و در فیلم بچه های آسمان جلوی دوربین رفت اما شهرت اصلی احمدپورمخبر مدیون دو سریال متهم گریخت سال 1385 و ترش و شیرین (نوروز 86)است که کارگردانی هر دوی آنها بر عهده رضا عطاران بود.

 


تیپ نامتعارف آرام جعفری لو رفت+عکس و بیوگرافی


 

رضا عطاران با انتشار تصویری از احمد پورمخبر، بازیگر طنز سینما و تلویزیون از فوت این بازیگر خبر داد.

 

احمد پورمخبر درگذشت

 

 فیلم های احمد پور مخبر

 

ازدواج و فرزندان احمد پورمخبر

در سن 74 سالگی ازدواج کرده و 4 فرزند به نام های محمد ، مصطفی ، مریم و زهرا دارد.

باجناق خواننده قبل از انقلاب

اما او واقعا باجناق عباس قادری خواننده می باشد.

 

خبرداغ : بازیگر معروف سریال های عطاران درگذشت + بیوگرافی و علت مرگ

 

پسر احمد پور مخبر

احمد پورمخبر در کنسرت مهدی احمدوند

 

ماجرای بازیگر شدن از زبان خودش

من با پسرم رفته بودم تا او برای بازیگری تست بدهد ولی آقای عطاران من را دید و چون نقش یک پیرمرد هم داشت، من را برد دفترش تست گرفت و قبول شدم.

محمد رضا پسر ٢٠ ساله پورمخبر نیز در پاسخ به این سوال که آیا از انتخاب نشدنش ناراحت نشده است، این گونه پاسخ داد:باور کنید من بیشتر خوشحال شدم که پدرم به جای من بازیگر شد. چون دیدم یک آدم حتی در ٧٠ سالگی هم می تواند به موفقیت برسد.

احمد پورمخبر و پسرش در کنار رضا عطاران

 

شغل اصلی احمد پورمخبر

احمدپور مخبر گفته است قبل از این که بازیگر شود، در یک سوپر مارکت کار می کرده و الان هم چند شعر و آهنگ سروده و ساخته است و می خواهد آلبوم بیرون دهد. او در اظهار نظری جالب عنوان داشته است:عمر دست خداست. آدم تا زنده است، باید امید داشته باشد. آمدیم زد و آلبوم من هم گرفت. برای خداکاری ندارد. اوستا کریم بزرگ است.

 

کشف عطاران

(احمد پورمخبر) کشف رضا عطاران در سریال متهم گریخت، به جامعه هنری معرفی شد که نتیجه اش در سریال ترش و شیرین به بار نشست.

عطاران از پورمخبر انتظار بازی نداشت، او می خواست پورمخبر خودش باشد و خود به بابابزرگ داستان خط دهد و انصافا احمد پورمخبر به خوبی از عهده آن برآمد.

 

علت خداحافظی احمد پورمخبر از بازیگری

پسر احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگویی در خصوص این روزهای پدرش گفت:حال پدرم خداروشکر خوب است و سرحال در منزل استراحت می کند.

 


 

احمد پور مخبر درگذشت+بیوگرافی و علت مرگ


 

وی در خصوص اینکه آیا این روزها به پدرش کاری در عرصه سینما و تلویزیون پیشنهاد می شود یا خیر افزود: پیشنهاد به پدرم زیاد می شود اما وی دیگر دوست ندارد در عرصه بازیگری ظاهر شود. و متأسفانه باید بگویم که احمد پورمخبر برای همیشه از عرصه بازیگری خداحافظی کرد. از مهم ترین دلایلی که پدرم از هنر بازیگری خداحافظی کرد ندادن پول مناسب و به موقع از سوی تهیه کنندگان فیلم ها است.

 

منبع:برترینها

 

ارسال نظر