کد خبر : 3262

احتمال جدایی کیم کارداشیان از کانیه وست قوت گرفت.

به گزارش ستاره پارسی :

کانیه وست  متولد ۸ ژوئن ۱۹۷۷ یک رپر، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و طراح مد آمریکایی است.کانیهوست در شیکاگو، ایلینوی بزرگ شد و نخستین بار با آهنگسازی برای ناشری به نام راک-آ-فلا و برای هنرمندانی مانند جی-زی و آلیسیا کیز، در اوایل دهه ۲۰۰۰ شناخته شد.کانیه وست در آلبوم‌های بعدی‌اش یعنی ثبت‌نام دیروقت (۲۰۰۵)، «فارغ‌التحصیلی» (۲۰۰۷) و «۸۰۸ و دل‌شکستگی» (۲۰۰۸) قالب‌های مختلفی از موسیقی را امتحان کرد و برای دو آلبوم اول جایزه‎ی گرمی برای بهترین آلبوم رپ را برنده شد.کانیه وست یکی از تحسین‌شده‌ترین خواننده رپ قرب بیست و یک است و با فروش بیش از ۳۲ میلیون آلبوم و ۱۰۰ میلیون دانلود دیجیتال، یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان تاریخ است.ازدواج کانیه وست با مدلی به نام کیم کارداشیان در سال ۲۰۱۴ نیز به‌طور گسترده توسط رسانه‌ها پوشش داده شد.

 


اخبار داغ:

رقص جنجالی بازیگران ایرانی در یک دورهمی جنجالی شد+فیلم دیده نشده


 

 به دنبال افشاگری‌های  وست  درباره  کیم  در رالی انتخاباتی و فاش کردن این نکته که وی قصد فرار داشته و می‌خواسته دختر بزرگشان را سقط کند، شایعه شده است که به دنبال این اتفاق و دخالت مادر  کیم کارداشیان  در دعوایشان احتمال جدایی این دو وجود دارد.

 

کیم کارداشیان از کانیه وست

 

کانیه وست  بعدا به مادر کیم گفته است در رالی انتخاباتی نیاز به یک خبر مهیج و تکان دهنده داشته است.
کیمبرلی نوئل کارداشیان یا کیمبرلی  کارداشیان  وست متولد ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ در لس آنجلس است. او مشهور به  کیم کارداشیان ؛ شخصیت تلویزیونی واقع‌نما، مدل، بازرگان و بازیگر اهل آمریکا است.

سال ۲۰۱۰ کیم با درآمدی برابر ۶ میلیون دلار، پر درآمدترین ستارهٔ سریال‌های واقع نما شد. 

 

منبع:رکنا

ارسال نظر