کد خبر : 3346

یک آلبوم موسیقی از نیک کوردرو بازیگر برادوی که بر اثر ویروس کرونا درگذشت، روز تولد این بازیگر فقید منتشر می‌شود.

به گزارش ستاره پارسی :

نیک کوردورو متولد 17 سپتامبر 1978 در همیلتون بازیگر کانادایی بود.نیک کوردرو بازیگر نمایش هایی چون «خدمتکار» و «داستان برانکس» بود.کوردرو علاوه بر صحنه تئاتر در چندین سریال تلویزیونی از جمله «نظم و قانون» هم جلوی دوربین رفته بود.نیک کوردور در تاریخ 3 سپتامبر 2017 و در یک مراسم رسمی با آماندا کلوتس ازدواج کرد. تنها پسر آنها ، الویس ، در ژوئن سال 2019 به دنیا آمد.کوردرو یکشنبه 15 تیر در بیمارستانی در شهر لس آنجلس از دنیا رفت.نیک کوردور به مدت 90 روز در بیمارستان بستری بود.و سپس جان خود را به علت ابتلا شدن به کرونا از دست داد.

 


کشف حجاب علنی مهناز افشار در ساحل+عکس


 

4464978

815 

 

 آلبوم موسیقی زنده «کنسرت زیر ۵۴ فاینستین، زندگی‌ات را بکن» اثر نیک کوردرو روز هفدهم سپتامبر (۲۷ شهریور) مصادف با چهل‌ودومین سالروز تولد این بازیگر فقید، منتشر می‌شود.

 

این آلبوم که در سال ۲۰۱۹ ضبط شده، شامل اجرا‌های بازیگران مهمان و هنرمندانی از جمله کاترین گلگر، درو گلینگ، سارا چیس و زک برف در یک نمایش می‌شود و توسط برادوی رکوردز منتشر خواهد شد.

 

آماندا کلوتس همسر کوردرو در اینستاگرام این خبر را منتشر کرد. او نوشت: «آهنگ‌های نمایش تک نفره نیک به زودی منتشر می‌شود و از امروز پیش‌فروش می‌شود. اگر نیک بود و این خبر را می‌شنید خیلی هیجان‌زده می‌شد. هرگز ندیده بودم همسرم روی چیزی سخت‌تر از این پروژه کار کند و برای اجرای آن تا این حد استرس داشته باشد. خیلی به او افتخار می‌کردم و عاشق تماشای او روی صحنه در آن دو شب بودم.»

 

او اضافه کرد: «او این نمایش را از صفر آغاز کرد و آهنگ‌های مختلفی برای بیان داستان داشت که داستان خودش بود. چند آهنگ برادوی با اجرا‌های مهمان، مقداری پاپ، کمی موسیقی استاندارد و کمی لاتین در آن هست.»

 

مایکل موریتز کارگردان گفت: «بسیار افتخار می‌کنم که برنامه ضبط شده اجرای تک نفره نیک برای فروش ارائه شده است. خوشحالم که به حفظ کردن روح زیبای نیک کمک می‌کنم و دنیا می‌تواند آن را گوش کند. تمام درآمد‌ها برای کمک به خانواده نیک خرج می‌شوند.»

 

کوردرو پنجم جولای در ۴۱ سالگی بعد از نبردی چند ماهه با کروناویروس جان خود را از دست داد.

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر