کد خبر : 3351

ویدیوی دیده نشده از ورزش کردن سارا و نیکا در باشگاه خصوصی اینجا ببینید.

به گزارش ستاره پارسی :

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 میباشند.سارا و نیکا فرقانی اصل در تهران زاده شدند.سارا و نیکا فرقانی اصل ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا فرقانی اصل این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، سارا و نیکا فرقانی اصل  در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

خبرداغ :   عکس دیده نشده از داریوش فرضیایی و ماشین میلیاردیش لو رفت+عکس

 

 

سارا و نیکا بعد از بازی در سریال پایتخت به شهرت رسیدند.سارا و نیکا با پخش شدن عکس های جنجالی خبرساز شدند.سارا و نیکا در هر 6  فصل پایتخت حضور داشتند.ویدیوی ورزش کردن سارا و نیکا را در ادامه می بینید : 

 

 

خبرداغ :

 بزن و برقص سحر قریشی در مهمانی خصوصی + فیلم لورفته

 

بد نیست درباره سارا و نیکا فرقانی اصل بیشتر بدانید

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد ۸ مرداد ۱۳۸۳ در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند ، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند ، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

سارا و نیکا فرقانی اصل

 

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۸۴ بر میگردد که ۹ ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

 

سارا و نیکا فرقانی اصل

 

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس) برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

 

سارا و نیکا

 

سارا و نیکا

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن ۱۵ سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال ۱۳۹۲ خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند

سارا و نیکا فرقانی اصل

 

 

منبع:قطره

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    شما دو خواهر خیلی زیبا هستید و من بازی شما را در پایتخت خیلی دوست داشتم موفق باشید