کد خبر : 3393

مهدی کوشکی با انتشار چند عکس از خودش و خواهر ریحانه پارسا صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد.

مهدی کوشکی   (زادهٔ مرداد ۱۳۶۰، کوهدشت) نمایشنامه‌نویس، کارگردان، بازیگر تئاترو بازیگر سینما است.مهدی کوشکی فارغ‌التحصیل رشته نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده سینما ـ تئاتر دانشگاه هنر است. برادر مهدی کوشکی بیژن و حسین کوشکی بازیکنان سابق استقلال است.ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به تازگی ازدواج کردند که این خبرباعث تعجب خیلی از مردم شد. 

 

مهدی کوشکی  چند عکس از خود و خواهر کوچک ریحانه پارسا در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

 

 

مهدی کوشکی و خواهر ریحانه پارسا

مهدی کوشکی و خواهر ریحانه پارسا

مهدی کوشکی و خواهر ریحانه پارسا

 

 

مهدی کوشکی  در خانواده ای شش نفره متولد شد و یک برادر به نام مصطفی و دو خواهر به نام راضیه و عاطفه دارد. مهدی کوشکی  را همه اهالی دنیای هنر به عنوان بازیگر، کارگردان و نویسنده تئاتر می شناسند و این هنرمند کشورمان با فعالیت در تئاتر به دنیای هنر راه یافت و بعد از آن تجربه بازی در سینما و نمایش خانگی را هم به دست آورد.

مهدی کوشکی  تجربه سه زندگی مشترک را در طول سالهای زندگی اش داشته که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

 

ازدواج اول مهدی کوشکی

مهدی کوشکی  در اولین تجربه زندگی مشترک با خانمی به نام مینا شمس ازدواج کرد اما این زندگی چند سالی بیشتر دوام نداشت و او و همسرش از هم جدا شدند و همسرش در لندن زندگی میکند.

 

ازدواج دوم مهدی کوشکی

صحرا فتحی بازیگر و کارگردان کشورمان همسر دوم مهدی کوشکی است که این ازدواج هم به سرانجام نرسید و این زوج هنرمند بعد از مدتی زندگی مشترک از هم جدا شدند.

مهدی کوشکی و صحرا فتحی فرزند مشترکی ندارند و خبر منتشر شده درخصوص معرفی صحرا فتحی به عنوان مادر آرسام پسر مهدی کوشکی صحیح نیست.

 

ازدواج مهدی کوشکی و ریحانه پارسا

22 اسفندماه سال 98 بود که خبر ازدواج مهدی کوشکی با ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر منتشر شد و با حواشی زیادی همراه شد.

ریحانه پارسا  همسر سوم مهدی کوشکی است که متولد سال 77 است و این زوج اختلاف سنی حدود 17 سال با یکدیگر دارند و این ازدواج با حواشی زیادی در میان مردم همراه بود.

آرسام تنها پسر مهدی کوشکی است و حاصل ازدواج اول او است که سال 1385 متولد شد.

 

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍