کد خبر : 3415

جنجال جدید محسن افشانی و همسرش کل فضای مجازی را پر کرده است .

محسن افشانی یکی از بازیگران ایرانی است . محسن افشانی این روز ها جنجال جدید به پا کرده است . طلاق جنجالی محسن افشانی و همسرش در اینستاگرام سروصدای زیادی به پا کرد که برخی معتقدند محسن افشانی این حواشی را برای جذب فالوور به جود آورده است.

 

 

رقص جنجالی طناز طباطبایی در خیابان لو رفت+ویدئو دیده نشده

 

 

سویل خیابانی، همسر محسن افشانی چند روز قبل در گفت‌وگویی جنجالی گفت که به دلیل ضرب و جرح و انتشار تصاویر خصوصی‌اش از افشانی شکایت کرده است.

 

و حالا فیلمی از سویل خیابانی و محسن افشانی را می بینید:

 

 

 

 

درخواست طلاق سویل خیابانی از محسن افشانی

همسر محسن افشانی  در خصوص در خواست طلاقش گفت: 7 ماه قبل درخواست  طلاق  دادم و در مرحله تکمین قرار دارد که محسن افشانی روز اول عنوان کرد 5 میلیارد بپردازم تا طلاقم دهد و بعد مبلغ به 2 میلیارد و بار آخر وکلی محسن افشانی عنوان کرد یک میلیارد و 500 میلیون تومان پرداخت کنم تا طلاقم بدهد.

 

محسن افشانی و همسرش

 

 

محسن افشانی با انتشار فیلمی جنجالی برای همسرش خط و نشان کشید+ویدئو

 

 

عکس های خصوصی سویل خیابانی

محسن افشانی تهدید کرده بود اگر دست روی خانه بگذارم عکس های خصوصی ام را منتشر می کند که بعد از آن عکس های خصوصی من در یک صفحه اینستاگرامی منتشر شد که شکایت کردم و پلیس فتا نیز پس از بررسی های دقیق اعلام کرد که این تصاویر توسط محسن افشانی منتشر شده است.

 

سویل خیابانی گفت: صحفه اینستاگرامی بسته شد و هفته آینده حکم دادگاه بخاطر انتشار تصاویر خصوصی من از سوی محسن افشانی صادر خواهد شد.

 

مهریه همسر محسن افشانی

سویل خیابانی گفت: مهریه ام 100 سکه و سه دانگ خانه است.  محسن افشانی  خانه ای را که اجاره نامه اش به نام من است ترک نمی کند فقط توانستم جهیزیه ام را از خانه بیرون ببرم اما وقتی برای برداشتن وسایل شخصی ام که داخل خانه بود به آنجا مراجعه کردم مرا مورد ضرب و جرح قرار دادند که پیگیر این ماجرا هستم و فکر نکنم رفتارهای محسن افشانی به عنوان یک مرد ایرانی برای انتشار عکس های خصوصی همسرش کار درستی باشد.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍