کد خبر : 3443

سحر دولتشاهی | سحر دولتشاهی و همایون شجریان | بیوگرافی سحر دولتشاهی | سحر دولتشاهی و همسر جدیدش | سحر دولتشاهی بی حجاب | عکس سحر دولتشاهی | سحر دولتشاهی در مراسم شجریان

رابطه سحر دولتشاهی و بهرام رادان تا کجا؟ سحر دولتشاهی در منزل مجردی آقای بازیگر

سحر دولتشاهی و آقای بازیگر در خانه مجردی اش.

رابطه سحر دولتشاهی و بهرام رادان تا کجا؟ سحر دولتشاهی در منزل مجردی آقای بازیگر

سحر دولتشاهی در حال حاضر 42 سال سن دارد درحالی که همه به او میگویند به او میخوره که سن خیلی کمتری داشته باشد . سحر دولتشاهی متولد مهرماه است و در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازیگر های سینمای ایران است . سحر دولتشاهی لیسانس رشته ادبیات نمایشی دارد و مترجم  زبان هم است . مادرش ورزشکار و پدرش مهندس مکانیک است . برادر و خواهر سحر دولتشاهی هردو خارج از کشور زندگی می کنند ولی خود سحر دولتشاهی در یکی از مصاحبه هایش گفت که ایران را دوست دارد و علاقه ای به زندگی در خارج از کشور ندارد .

عکس سحر دولتشاهی و بهرام رادان

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در گفتگو با فریدون جیرانی از تلخی طلاق و همچنین تجربیات خود از عشق گفت.

 

بیوگرافی جالب سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

  •     نام:سحر
  •     نام خانوادگی :دولتشاهی
  •     تاریخ تولد : 16 مهر 1358
  •     همسر:رامبد جوان (همسر سابق)
  •     تحصیلات :لیسانس ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه
  •     فعالیت :بازیگر
  •     شروع فعالیت :1380  

سحر دولتشاهی

شروع فعالیت سحر دولتشاهی

فعالیت خود را از اوخره دهه 70 با تئاترهای دانشجویی کارش را شروع کرد.

سحر دولتشاهی

شروع حرفه ای در تئاتر هم در سال 79 و 80 بود که از همین عرصه به فیلم فرزند صبح در سال 1383 معرفی شد و اولین حضور سینمایی خود را تجربه کرد، سپس با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند در سال 1386 نیز وارد قاب تلویزیون شد.

سحر دولتشاهی

شهرت یافتن سحر دولتشاهی

بازی سحر دولتشاهی در سریال مسافران ساخته همسر سابقش رامبد جوان در سال 1388 با نقش ادم فضایی بسیار مورد پسند قرار گرفت و موجب شد خیلی زود به شهرت برسد.

سحر دولتشاهی

شروع فعالیت هنری وی با تئاتر بود که البته بازی در تئاتر موقعیت های خوبی پیش روی او گذاشت و او را با سینما و تلویزیون آشنا کرد و همچنین حضور در صحنه تئاتر بود که منجر به آشنایی او با رامبد جوان شد.

سحر دولتشاهی

ازدواج سحر دولتشاهی

او در 27 اسفند 87 با رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما ازدواج کرد. آشنایی آنها از تئاتر شکل گرفت، دولتشاهی می گوید :دوستان مشترک زیادی داشتیم و دورادور همدیگر را می شناختیم تا اینکه بالاخره وقتش رسید کم کم حواسمان بیشتر به هم جلب شد تا بالاخره کار به ازدواج کشید، رامبد بعد از اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبت کرد. بعد هم خواستگاری انجام شد.

 

طلاق سحردولتشاهی از همسرش

طلاق آنها در سال 1393 در سکوت خبری انجام شد، تا مدت ها این جدایی از طرفین تایید نشد، سحر دولتشاهی همسر دوم رامبد جوان بود که هردومعتقد بودند نباید مردم وارد حریم خصوصی آنها بشوند !

 

سحر دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال 93 را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو یی درباره این تنهایی بیان می دارد:سال 93 در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.

 

شغل دوم سحر دولتشاهی از زبان خودش

بازیگری از بچگی برایم جذاب بود اما واقعیتش این است که من ادبیات نمایشی خوانده ام و هنوز هم بخشی از دغدغه ام نوشتن است

 

در دوران دانشجویی همان موقع که سر کلاس می نوشتم، از شاگردان خوب بودم یا وقتی ترجمه می کردم. خیلی غبطه می خورم اگر همچنان برای نوشتن وقت نگذارم. نوشتن همیشه پسِ ذهن من هست. نمی دانم باید زمانش برسد یا من زمانش را برسانم ! هنوز هم فکر می کنم یکی از شغل های ایده آلم نویسندگی است.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ