کد خبر : 3548

ویدئویی از عطسه رویا نونهالی وسط برنامه عصرجدید و واکنش جالب احسان علیخانی و امین حیایی را ببینید.

عصر جدیدیک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی است که توسط صدا و سیما ساخته و پخش می‌شود.عصر جدید با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی ساخته شد.عصر جدید از شبکه سه صدا و سیمای از ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در حال پخش است.پخش فصل دوم عصر جدید نیز از ۶ اسفند ۱۳۹۸ آغاز شد.

 

رویا نونهالی  در برنامه  عصر جدید  عطسه کرد و باعث ترس داوران و احسان علیخانی شد. امین حیایی در واکنش به عطسه  رویا نونهالی  اسپره مواد ضد عفونی را بر روی خود زد و باعث خنده حاضرین شد.

 

 

 

 

رشته های مختلف در عصر جدید 

در این برنامه شرکت‌کنندگان به صورت انفرادی یا گروهی می‌توانند در رشته‌های مختلف هنری، علمی، ورزشی و سرگرمی از جمله خوانندگی، شعبده‌بازی، آکروباتیک، کمدی، ذهن‌خوانی، ریاضی، بیت باکسینگ، ژیمناستیک، دوبله و دابسمش، ورزش‌های رزمی، نمایش،پارکور، حرکات موزون و ... شرکت کنند.

 

این برنامه توانایی‌های مختلفی را از سراسر ایران جذب می‌کند. هر شرکت کننده تلاش می‌کند تا با نمایش زندهٔ استعداد خود، داوران حاضر را تحت تأثیر قرار دهد و از آن‌ها رای سفید یا آری بگیرد. داوران برنامه در فصل‌های اول و دوم امین حیایی، سید بشیر حسینی، آریا عظیمی‌نژاد و  رویا نونهالی  بوده و هستند. تهیه‌کنندگی و اجرای برنامه نیز برعهده احسان علیخانی است.

 

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍