کد خبر : 3551

در این بخش با عجیب ترین ازدواج های بازیگران ایرانی آشنا می شویم

ازدواج های عجیب و غریب بازیگران فقط مختص هالیوودی ها و بالیوودی ها نیست، در بین بازیگران داخلی هم مواردی وجود داشته اند که حاشیه ساز شده اند و موجب تعجب خیلی ها شده اند. از خواستگاری اینترنتی و پشت دوربین تا اختلاف سنی 30 ساله ای که حرف و حدیث های زیای را به راه انداختند.

 

ازدواج زیر آب

شیوا طاهری که با سریال گذر از رنج ها به شهرت رسید، پرحاشیه ترین ازدواج در این چند وقت اخیر را داشت. او تصمیم گرفت به جای لباس سفید، لباس غواصی بپوشد و پیوندی منحصر بفرد داشته باشد. این زوج در زیر آب ازدواج کردند و شیوا طاهری بعد از چند بار نشان دادن حلقه خود، آن را به دست کرد.

 

 

تصویر

 

اختلاف سنی 40 ساله

رضا رویگری بازیگر و خواننده محبوب کشورمان که متولد سال 1325 می باشد، با تارا کریمی که متولد سال 1368 می باشد ازدواج کرده. او همسرش را خیلی دوست دارد و می گوید زمانی که سکته کرده و مدتی زمین گیر شده همسرش تنها کسی بوده که به او کمک می کرده، اختلاف سنی این زوج 43 سال می باشد.

 

تصویر

 

خواستگاری ساعت 5 صبح

فرهاد آئیش بازیگر مشهور کشورمان، وقتی با همسرش مائده طهماسبی آشنا شد که در حال اجرای تئاتری در کشور آلمان بودند، آنها با یکدیگر آشنا شدند و رابطه شان چندین سال طول کشید تا اینکه فرهاد آئیش بالاخره ساعت 5 بامداد با خانم طهماسبی تماس می گیرد و از او خواستگاری می کند. آنها با مهریه 5 سکه بهار آزادی ازدواج می کنند.

 

تصویر

 

اختلاف سنی 32 ساله

ناصر تقوایی کارگردان 1320 می باشد و همسرش مرضیه وفامهر متولد 1352 ازدواج کرده، اختلاف سنی این زوج بالای سی سال است اما زندگی عاشقانه ای در کنار هم دارند.

 

تصویر

 

ازدواج عجیب داریوش ارجمند

داریوش ارجمند که این روزها با نام حشمت فردوس شناخته می شود، در سال اول دانشگاه و سر کلاس دکتر علی شریعتی همسرش را می بیند و از او خوشش می آید، اما داریوش ارجمند که فوق العاده خجالتی بوده درخواست خود را مطرح نمی کند و این راز را چهارسال در سینه نگه می دارد.

تا اینکه بعد از چهار سال و اتمام امتحانات، روزی در حیاط دانشگاه منتظر همسرش می ایستد، چند قدم با پیاده روی می کنند و آقای ارجمند از همسرش اجازه می خواهد تا او را به خانه برساند، همسر او می گوید خوب نیست و اگر ما را با هم ببینند بد می شود. داریوش ارجمند هم می گوید: اشکال ندارد، هر کس ما را دید و سوالی پرسید به من بگو تا برایش کارت عروسی مان را بفرستم!

 

تصویر

 

اختلاف سنی 17 ساله

بهروز افخمی کارگردان و مجری مشهور کشورمان متولد سال 1335 و همسرش مرجان شیر محمدی متولد سال 1352 ازدواج کرده، اختلاف سنی آنها 17 سال می باشد اما زندگی خوبی در کنار یکدیگر دارند.

 

تصویر

 

خواستگاری اینترنتی ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی که بیشتر با سریال در چشم باد شناخته می شود، یکی از عجیب ترین ازدواج ها را به نام خود ثبت کرده. ماه چهره خلیلی در مسافرت خارج از کشور بوده (به علت تولد اعضای خانواده اش که در لندن زندگی می کنند)، شب خواستگاری یک لپ تاپ در خانه آنها و یک لپ تاپ هم در خانه همسرش ابراهیم روشن بوده است.

البته قبلا صحبت ها به صورت تلفنی انجام شده بوده اما خانواده ها در آن شب به صورت تصویری و از راه دور بیشتر با هم صحبت می کنند تا اینکه خانواده خلیلی جواب مثبت می دهند و نقل و نباتی هم می پاشند و خانم خلیلی به طور نمادین چایی هم می ریزد!

 

تصویر

 

ماجرای رامبد و نگار

رامبد جوان بازیگر، نویسنده و کارگردان مشهور و جنجالی این روزها، بعد جدایی از سحر دولتشاهی با نگار جواهریان دیگر بازیگر مشهور کشورمان ازدواج کرد، این زوج 11 سال اختلاف سنی دارند اما زندگی خوبی داشته و صاحب فرزند هم شده اند.

 

تصویر

 

خواستگاری ویدا جوان از همسرش

در اقدامی منحصر بفرد و برخلاف رسوم همیشگی خانم ویدا جوان که عاشق همسر کنونی خود آقای تهرانی شده بود، از او خواستگاری می کند. وقتی ویدا جوان درخواست خود را مطرح می کند آقای تهرانی چنان غافلگیر و ذوق زده می شود که در همان لحظه جواب مثبت می دهد و جسارت ویدا جوان را ستایش می کند.

 

تصویر

 

اختلاف سنی 28 ساله

سارا صوفیانی و همسرش امیرحسین شریفی که تهیه کننده می باشد، 28 سال اختلاف سنی دارند. آنها چندین سال است که در کنار هم زندگی می کنند و در جشنواره مختلف داخلی و خارجی هم حضور دارند.

 

 

تصویر

 
 

منبع:ساعدنیوز

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍