کد خبر : 3575

روناک یونسی از مدل موی جدیدش رونمایی کرد .

به گزارش ستاره پارسی :

 روناک یونسی زاده ۹ دی ۱۳۵۹ است.روناک یوناسی متولد تهران است.روناک یونسی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.روناک یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد. روناک یونسی  سال ۱۳۹۱ با محسن میری، یکی از مدل‌های ایرانی، برای بار دوم ازدواج کرد او دارای دو پسر به نام‌های مهرسام و مهراز می‌باشد.

 

 

رنگ موی روشن نیکا فرقانی در روز تولدش خبرساز شد+عکس

 

 

 

عکس های جدید روناک یونسی در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرده است . 

 

 

 

روناک+یونسی

 

زندگی شخصی روناک یونسی

 

ازدواج و همسر روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

 

محسن میری مدلینگ معروف

 

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

 

عکس های روناک یونسی

عکس روناک یونسی

 

معنی اسم پسر روناک یونسی

 

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید :او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

 

شغل مورد علاقه روناک یونسی

 

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی – نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

 

شوهر روناک یونسی

روناک یونسی در کنار همسرش

 

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

 

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

 

فیلم های روناک یونسی

 

فیلم ها و فعالیت های حرفه ای روناک یونسی

فیلم های سینمایی روناک یونسی

سینمایی های روناک یونسی

  • روز روشن (1391)
  • عقاب صحرا (1391)
  • کوچه ملی (1389)
  • به هدف شلیک کن (1387)
  • منفی هجده (1386)
  • ارتفاع 6/45 (1385)
  • گرگ و میش (1385)
  • بومرنگ
ارسال نظر