کد خبر : 3675

استایل جدید ساقی حاجی پور بازیگر هدیه در سریال هم گناه را در سایت ستاره پارسی می بینید:

ساقی حاجی پور هدیه خوش ذوق سریال هم گناه است.ساقی حاجی پور 26 مهرماه سال 1374 متولد شد.ساقی حاجی پور بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.هدیه یکی از شخصیت های جذاب سریال هم گناه است که ساقی حاجی پور به خوبی از عهده ایفای نقش آن برآمده است.ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

 


عکس لورفته از خانواده ی ساناز طاری+عکس


 

استایل جدید ساقی حاجی پور

 

بازیگر هم گناه با استایلی متفاوت

ساقی حاجی پور

استایل متفاوت خانم بازیگر

 

درباره ساقی حاجی پور بیشتر بدانید

هدیه خوش ذوق سریال هم گناه ۲۶ مهرماه سال ۱۳۷۴ متولد شد و بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.

هدیه یکی از شخصیت های جذاب سریال هم گناه است که ساقی حاجی پور به خوبی از عهده ایفای نقش آن برآمده است و به نظر میرسد بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او خواهد شد.

 

صحنه تئاتر

صحنه تئاتر

 

هدیه دختری است که در قسمت دهم سریال هم گناه با مهدی پاکدل در نقش فرهاد عقد کرد. فرهاد ۱۰ سال پیش در یک سانحه تصادف پدر هدیه را کشته است و همین عذاب وجدان باعث شد تا برای نجات هدیه و برادرش حمید، هدیه را به صورت صوری عقد کند و خانه ای برای او و برادرش حمید بگیرد.

 

سریال هم گناه

 

سریال هم گناه

سریال هم گناه

 

هدیه که از زندگی سخت در کنار خانواده عمویش و ازدواج با مردی که دو برابر خودش سن دارد رها شده خوشحالی و ذوق از چشمانش نمایان است و این هنرنمایی موفق در کنار بازیگران سرشناس این سریال رخ داده است.

 

سلفی با مهدی پاکدل

سلفی با مهدی پاکدل

 

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه در کنار بازیگرانی چون پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، مهدی پاکدل،هنگامه قاضیانی، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه چهره آزاد، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم و…. به ایفای نقش پرداخته است.

نمایش شربت سینه به کارگردانی رسول کاهانی در سال ۹۸ یکی از نمایش هایی است که او در آن حضور داشت.

 

 

منبع:اینستاگرام ، نمناک

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍