کد خبر : 3681

در این ویدئو آواز خواندن امیرحسین آرمان را در پشت صحنه مانکن مشاهده می کنید

امیرحسین آرمان بازیگر معروف ایرانی است.امیرحسین آرمان با بازی در سریال "کیمیا" شناخته شد.امیرحسین آرمان  به تازگی با بازی در سریال مانکن به شهرت رسید تاجایی که از امیرحسین آرمان در چند تبلیغات تلویزیونی نیز دعوت شد.

 

ماجرای جدایی کامران تفتی از همسرش فاش شد+فیلم  

امیرحسین آرمان در صفحه اینستاگرامش ویدئویی از آواز خواندنش منتشر کرد:

 

 

 

بیوگرافی امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون

  • نام:امیرحسین
  • نام خانوادگی:آرمان
  • تاریخ تولد: 1361/8/14
  • فعالیت :بازیگری
  • محل تولد:تهران

 

بیوگرافی امیرحسین آرمان

 

زندگی شخصی امیرحسین آرمان

 

---------------------------

 

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان 1361 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون میباشد.

 

تولد امیرحسین آرمان

عکس امیرحسین آرمان در کودکی

 

امیرحسین آرمان در کنار پدر و مادرش - اکران فیلم نهنگ عنبر 2

 

او در ابتدای راه بازیگری اش با انتخاب های درست مسیر خوبی را برای رسیدن به قله های موفقیت پیش گرفته است. او تا کنون با بازی در فیلم های “ازدواج به سبک ایرانی””هدف اصلی””صد سال به این سالها” “امشب شب مهتابه” “برف روی شیروانب داغ” “بیداری رویاها” “روز هفتم” وسریال “کلاه پهلوی”و”سرزمین کهن” استعداد های فراوانی را از خود نشان داده است.

 

امیرحسین آرمان و شهرزاد کمال زاده

 

امیرحسین آرمان و شهرزاد کمال زاده همراه با مهدی سلوکی و پوریا پورسرخ در مرز خوشبختی

«امیرحسین آرمان» بازیگر جوان سینمای ایران، بازیگری که چند سالی است بر پرده های سینما ظاهر شده است، بازیگری که دورنمای خوبی از فعالیت های هنری وی به چشم می خورد، می گوید از آن دست بازیگران نیست که سینما او را انتخاب کرده باشد یا او سینما را بلکه معتقد است هردو با هم منتخب یکدیگرشدند و می گوید که با تخصص در کار دکوراسیون، مسلط بودن به زبان انگلیسی و آموختن علم روانشناسی، بازیگری را پیشه حرفه ای خود کرده است و امید دارد دراین وادی خوش بدرخشد. آرمان را با چهره ای آرام بر پرده سینما ها می شناسیم.

 

آرمان درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری می گوید:

 

سال1381 بود که با شرکت در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را آموخته و سال 83 بود که به طور حرفه ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش آفرینی کردم.

 

عکس امیرحسین آرمانپ

عکسهای امیرحسین آرمان 

 

امیرحسین آرمان درحالی از «ازدواج به سبک ایرانی» اولین کار سینمایی خود می گوید که نگاهی به کارهای او درهشت سال فعالیت هنری نشان می دهد سال 85 «هدف اصلی » سال 86 «صدسال به این سالها» سال 87«امشب شب مهتابه» سال 1388 «بیداری رؤیاها» و «برف روی شیروانی داغ» سال 1389 در دو فیلم «یه حبه قند» و «من مادر هستم» سال 90 نیز در فیلم « دوباره باهم » و ساکن خانه چوبی نقش آفرینی کرده است که همه به نوعی از کارهای خوب سینما بوده و نمایانگر این است که با تمام جوانی درعرصه هنر هفتم آرمان می داند که چگونه انتخاب کند.

 

بازیگر نقش شهریار پسر نیکی کریمی در فاز سوم کیمیا این روزها در حال هنرنمایی در نقش کیوان در سریال پریا است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍