کد خبر : 37

امیر عباس از سن 7 سالگی، موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد و در سن 14 سالگی، نواختن گیتار را یاد گرفت. در ادامه بیوگرافی از این خواننده پاپ مشاهده می کنید .

به گزارش خبرنگار خبر پارسی ؛ امیرعباس گلاب که در ۲۴ آبان سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شد .امیر عباس گلاب  از سن ۷ سالگی موسیقی را با آواز سنتی نزد پدر خود شروع کرد امیر عباس گلاب ۱۴ سال بیشتر نداشت که نواختن گیتار را آغاز کرد و گرایش به سبک پاپ و راک آورد. امیر عباس گلاب  هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. در این قسمت از سایت خبر پارسی بیوگرافی از امیر عباس گلاب مشاهده می کنید :

 

 

amirabasgolab-biyografi1-3

بیوگرافی امیر عباس گلاب خواننده

 

امیرعباس گلاب که دارای تحصیلات موسیقی است برای دوره‌ای کوتاه نزد استاد محمد نوری شروع به کار کرد و اولین تک‌آهنگ خود را در سال ۱۳۸۶ تحت عنوان فقط برو ارائه کرد.

امیرعباس گلاب سال ۸۷ تیتراژ سریال ستایش با ترانه‌ای از علیرضا آذر و ملودی امیرعباس گلاب و تنظیم سعید شمس اجرا کرد، لازم است ذکر شود سریال ستایش هر هفته از شبکهٔ ۳ سیما پخش می‌شد.

 

پس از پخش آهنگ ستایش بود که امیرعباس گلاب شروع به پخش تک‌آهنگهای رسمی خود کرد، آهنگ‌هایی همچون قدم، خدایا کجایی و هوس کردم. در پی ساخت فصل دوم سریال ستایش امیرعباس گلاب باز هم به همکاری در این پروژه دعوت شد و آهنگ سریال ستایش را نیز اجرا کرد آهنگی به مراتب زیباتر با ترانه‌ای از مریم دلشاد، ملودی امین قباد و تنظیم سعید شمس.

amirabasgolab-biyografi1-9

 

شروع از کودکی

 پدر امیرعباس گلاب خواننده‌ موسیقی سنتی بود به همین خاطر  از هفت سالگی فعالیت موسیقی خود را شروع کرده و تا سن ۱۴ سالگی نه به شکل خیلی حرفه‌ای موسیقی سنتی کار کرده‌.

 

ترانه سرایی و آهنگسازی

امیر عباس گلاب بعد از شروع با آقای فتحعلیان آشنا شد و نوع نگاهش به موسیقی کمی عوض شد و بعد از آن شروع به آموزش گیتار فلامنکو کرد بعد از آن کم‌ کم شروع به آهنگسازی و ترانه‌ سرایی کرد.

 

 

آهنگ فقط برو اولین کار امیرعباس گلاب بود و قرار بر پخش این اثر نبود، این قطعه بر اثر یک اتفاق ساخته شد و بعد از آن‌ها ضبط شد، چند نفری آن‌ را شنیدند و استقبال کردند که قرار بر این شد که آن را پخش کند.

 

 

تقریبا ۱۰ سال پیش بود از طریق یکی از دوستانش با خانمی آشنا شد که مدتی در کما بوده است، این خانم بعد از بهبودی کامل دستخوش تغییر شده و تبدیل به یک آدم خیر شده بود ایشان قطعه‌  فقط برو را شنیده و با آن ارتباط برقرار کرده بودند، این شد که از امیرعباس گلاب خواستند قطعه‌ ای با چنین مضمونی بخوانم.

 

امیرعباس گلاب: جالب این‌جا است که من مدتی دچار کابوس‌های وحشتناکی بودم و خواب درستی نداشتم همزمانی این اتفاق‌ ها و آرامش نسبی که بعد از خواندن این قطعه حاصل شد باعث شد که آن را پخش کنم

عکس-امیر-عباس-گلاب-2

 

 

 

آهنگ‌های امیرعباس گلاب:

فقط برو

‌ستایش ۱ (تیتراژ سریال ستایش شبکهٔ سه صدا و سیما) 

کابوس

غممو

‌ قدم (با همراهی سارا نائینی)

خدایا کجایی

هوس کردم

جنس زن

‌ بمب جنون (با همراهی علیرضا آذر)

‌ستایش ۲ (تیتراژ سریال ستایش شبکه ۳ صدا و سیما) 

قبل از تو

‌بخشش (با همراهی حمید صفت) 

بابایی

دیوونه

توسل

عشق تو

تو از کجا پیدات شد (تیتراژ برنامه سه نوبر شبکه ۳ با مجری رضا رشید پور)

از تو ممنونم

زیبای لعنتی (با همراهی مسیحا شجاعی)

دلخوشی (تنظیم معین راهبر) 

لعنت (با همراهی امین قباد)

دلفریب (با همراهی سیامک عباسی)

بانو جان

سادس

بریم دریا

هم نام

ازدواج

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍