کد خبر : 3832

رویا نونهالی داور عصر جدید وسط توضیحات احسان علیخانی رفتاری ضد کرونایی داشت که در این ویدئو می‌بینید.

 رؤیا نونهالی زاده ۲۴ بهمن ۱۳۴۱ است.رؤیا نونهالی در تهران متولد شد. رؤیا نونهالی بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران است.رؤیا نونهالی اصالتاً مازندرانی است و اصلیت رؤیا نونهالی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران می‌رسد.رؤیا نونهالی در سال ۱۳۹۵ جزو داوران سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود.

 


بامزه ترین تقلید صدای کمدین بزرگ از علی دایی و سلبریتی های دیگر+فیلم دیده نشده


 

رویا نونهالی داور عصر جدید وسط توضیحات احسان علیخانی رفتاری ضد کرونایی داشت که در این ویدئو می‌بینید.

 

 

بیوگرافی و زندگینامه رویا نونهالی

  • نام :رویا
  • نام خانوادگی :نونهالی
  • متولد:24 بهمن 1341
  • آغاز فعالیت هنری :1362
  • همسر:رامین حیدری فاروقی 
  • محل تولد :تهران 

-------------------------------

رویا نونهالی

بیوگرافی رویا نونهالی
 

 زندگینامه رویا نونهالی

رویا نونهالی (متولد 24 بهمن 1341 در تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است . اصلیت وی به روستای تاکر از توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران بر می گردد. نونهالی دارای تحصیلات در رشته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است. رویا نونهالی در خانواده ای متدین پر از عشق بزرگ شده است وی می گوید سرچشمه این عشق پدر و مادرم هستند که این عشق به خانواده و دوست داشتن را به من و چهار خواهر دیگرم تزریق کرده اند.
 
 
 

زندگینامه رویا نونهالی

رویا نونهالی و همسرش رامین فاروقی
 

همسر رویا نونهالی

رویا نونهالی همسر رامین فاروقی می باشد که حاصل این ازدواج پر از عشق یک دختر زیبا است . همسر رویا نونهالی متولد سال 1345 و مستند ساز مطرح ایرانی می باشند.
معرفی همسر رویا نونهالی رامین حیدری فاروقی
آقای حیدری فارغ التحصیل رشته کارگردانی و فوق لیسانس پژوهش می باشند بیشتر ایشان را با مستند های زیبایی که می سازند می شناسیم همچنین در کارگردانی و کار های مربوط به سینما تلویزیون نیز دستی در کار دارند.
 
 
 

رویا نونهالی و همسرش

رویا نونهالی و همسرش
 

آغاز فعالیت رویا نونهالی

آغاز فعالیت هنری رویا نونهالی از سال 1362 با بازیگری تئاتر شروع شد. فعالیت در سینما از سال 1366 با حضور در فیلم «یار در خانه و...» ساخته خسرو سینایی. بازی در تلویزیون سال 1381 با مجموعه «خواب و بیدار» او را به اوج شهرت رساند. رؤیا نونهالی در سال 1395 جزو داوران سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر بود.
 
 

رویا نونهالی

رویا نونهالی در صحنه تئاتر
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍