کد خبر : 3876

سمانه پاکدل از خانواده همسرش هادی کاظمی گفت

به گزارش ستاره پارسی :

سمانه پاکدل  زادهٔ ۱۳۶۶است.سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون است.سمانه پاکدل اهل ایران است.سمانه پاکدل بازی در سریال دلنوازان، موجب شهرت سمانه پاکدل شد.  سمانه پاکدل  همسر هادی کاظمی می باشد.

 

ماجرای جالب ازدواج سحر ولدبیگی و نیما فلاح از زبان خودشان+فیلم

 

در مصاحبه ای کوتاه سمانه پاکدل از خانواده همسرش هادی کاظمی گفت:

 

 

 

بیوگرافی سمانه پاکدل

فارغ التحصیل لیسانس رشته روانشناسی است، از دستیاری صحنه تئاتر به بازیگری تلویزیون و سینما رسید، ازدواج کرده و عاشق خواب است

 

سمانه پاکدل

 

خانواده

در یک خانواده 5 نفری بدنیا آمد یک خواهر و یک برادر بزرک تر از خود دارد، پدر و مادرش هر دو کارمند بودند، می گوید به همین علت آشپزی ام خوب است.

 

از علاقه تا شروع بازیگری

با تشویق خواهر و همسر خواهرش در 17 سالگی بعنوان دستیار صحنه در تئاتر شروع به فعالیت کرد سپس توسط دکتر علی پویان برای بای در نمایش رودکی دعوت شد.

 

هادی کاظمی و سمانه پاکدل

 

مخالت خانواده با تحصیل

خیلی دوست داشت دبیرستان هنرستان سوره، بازیگری بخواند اما خانواده اش اجازه ندادند و مجبور شد تجربی بخواند و در دانشگاه روانشناسی قبول شد.

 

اولین بازی حرفه ای

اولین بار با تله فیلم مهندی گلستانه وارد تلویزیون شد، سپس در سال 1387 وقتی 21 ساله بود با فیلم روز حسرت بکارگردانی سیروس مقدم تجربه حرفه ای تری را کسب کرد.

 

مسعود رسام

به گفته ی خودش او جایگاه فعلی اش را مدیون مسعود رسام (تهیه کننده) است که وی را سال 88 به حسین سهیلی زاده برای حضور در سریال دلنوازان معرفی کرده است.

 

سمانه پاکدل

 

ارسال نظر