کد خبر : 3877

آقای تلویزیون! مجری‌هایتان که به کنار، سام درخشانی سلبریتی‌هایی که آورده‌اید برای اجرا هم، یکی از یکی بیسوادتر هستند!

به گزارش ستاره پارسی :

سام درخشانی  متولد تهران است.سام درخشانی بازیگر تئاتر، سینما،مجری و تلویزیون ایران است. سام درخشانی با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت.سام درخشانی متاهل است و یک دختر دارد.آقای تلویزیون! مجری‌هایتان که به کنار، سلبریتی‌هایی که آورده‌اید برای اجرا هم، یکی از یکی بیسوادتر هستند!

 دوبار نه یک بار، این بازیگرِ مجری‌شده، نام کسایی مروزی(به سکونِ واو)، شاعر قرن چهارم را کسایی مَروَزی می‌گوید! برنامه هم تولیدی است نه زنده. یعنی یک نفر، از نویسنده که فقط از گوگل، کپی‌پیست می‌کند بگیرید تا کارگردان و تهیه‌کننده و ناظر پخش و... بلد نبوده این اشکال را بگیرد؟؟!!
 
 
 
 

زندگی شخصی

خانواده

سام یک برادر بزرگتر به نام شهریار دارد و مادرش فهیمه کولاتج خانه دار است. او در خیابان ولیعصر تهران به دنیا آمد.

 

تحصیلات

سام دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است.

 

ازدواج

سام درخشانی مهر ماه سال 1394 با عسل امیرپور ازدواج کرد.

 

ماجرای آشنایی و ازدواج سام درخشانی و عسل امیرپور

 

سام درخشان و همسرش یک دوست مشترک خانوادگی داشتند که هر دو را به یک میهمانی دعوت کرده بود در آن مهمانی سام درخشان با همسرش عسل آشنا می شود و این آشنایی ادامه پیدا می کند و پس از مدتی منجر به رفت و آمد خانوادگی شده و باعث می شود سام و عسل شناخت بیشتری نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر پیدا کنند که در نهایت به ازدواج و وصال ختم می شود.

 

همسر سام درخشان اصلا فکرش را هم نمیکرد که این آشنایی اش با سام درخشانی به مرحله ازدواج برسد اما رفته رفته این حس در وجودشان ایجاد شده بود که می توانند زندگی خوب و مشترکی در کنار هم داشته باشند.

ارسال نظر