کد خبر : 3897

در این ویدئو مادر مرتضی پاشایی خواننده معروف را بر سر مزارش می بینید

به گزارش ستاره پارسی :

مرتضی پاشایی خواننده، نوازنده و آهنگساز پاپ ایرانی بود.مرتضی پاشایی در سال ۱۳۸۹ با قرار دادن ترانه‌هایش در اینترنت به شهرت رسید.مرتضی پاشایی نخستین آلبوم خود به نام«یکی هست» را در سال ۱۳۹۱ به صورت رسمی منتشر کرد.«اسمش عشقه» و«گل بیتا»دو آلبوم دیگرِ مرتضی پاشایی هستند که تا پیش از درگذشتش به‌صورت رسمی منتشر نشده‌ بودند و مرتضی پاشایی سر انجام آلبوم «اسمش عشقه» در تابستان ۹۴ به‌طور رسمی منتشر شد.

 

پیج رسمی مرتضی پاشایی عکسی از مادرش ررا منتشر کرد و نوشت:

سی و ششمین سالگرد تولدِ مرتضی عزیزمان‌ را گرامی می‌داریم و برای همه شما عزیزانی که در این سالها همواره عاشقانه ، یاد و نام مرتضی عزیزمان را زنده نگاه داشته اند بهترین ها را آرزو داریم با سپاس دوستتون داریم تا ابد خانواده مرتضی پاشایی

 

 

 

بیوگرافی مرتضی پاشایی:

مرتضی پاشایی هستم متولد 1363/5/21 ساکن غرب تهران (آریا شهر) و در حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک هستم از دوران کودکی همیشه نسبت به موسیقی یه حس خاص و مبهمی داشتم. و میدونستم که یک روز باید همین راه رو دنبال کنم.تقریبا از 12 سالگی، کار تئاتر را شروع کردم و هم زمان به سراغ نوازندگی گیتار رفتم و به هر دو علاقه داشتم. در حین کار با گیتار با مخافت خانواده ام مواجه شدم ولی به خاطر علاقه ای که داشتم به ادامه کار خود پا فشاری میکردم.

 

آلبوم های مرتضی پاشایی

 

گل بیتا

 

یکی هست

 

اسمش عشقه

 

عصر پاییزی مرتضی پاشایی

 

مرتضی پاشایی

 

ستایش مرتضی پاشایی

 

کنسرت مرتضی پاشایی

 

کنسرت مرتضی پاشایی

 

 

بیماری مرتضی پاشایی

این خواننده جوان موسیقی ایران در ادامه مبارزه با بیماری سخت، از چند روز پیش در بیمارستان بستری شد و در وبسایت خود همزمان با شبهای دهه اول محرم و عزاداری حسینی، خطاب به هوادرانش نوشته بود:سلام برای ادامه درمانم یه چند روزی بیمارستانم. هر سال تو این شبها جایی بودم که دلم می خواست. امسال قسمت نشد. شما که می رین به یاد منم باشین. دوستتون دارم تا ابد.

 

مرتضی پاشایی در بیمارستان

 

به دلیل اوضاع نامساعد مرتضی پاشایی پزشکان ملاقات با وی را ممنوع کرده اند اما با این حال عصر یکشنبه 18 آبان تعدادی از هنرمندان برای افزایش روحیه مرتضی پاشایی به ملاقات وی در ای سی یو رفتند و لحظاتی کوتاه در کنارش بودند.

 

مرتضی پاشایی و محمد علیزاده در بیمارستان

 

مرتضی پاشایی که مدتی از ناراحتی معده رنج میبرد و تحت عمل جراحی معده قرار گرفته بود سرانجام در ماه های اخیر دچار سرطان معده شد. پاشایی در 13 آبان 1393 به علت شرایط وخیم بیماری بستری شد و هم اکنون در بیمارستان به سر می برد. او در تاریخ 18 آبان  به بخش آی سی یو بیمارستان بهمن منتقل شد.

 

مرتضی پاشایی در صبح روز جمعه 23 آبان 1393 حوالی ساعت 10:30 در بیمارستان بهمن تهران دار فانی را وداع گفت.

 

روحش شاد...

ارسال نظر