کد خبر : 3906

انتشار یک عکس از سوی ساره بیات ، گمانه زنی در خصوص ازدواج او را قوت بخشیده است.

به گزارش ستاره پارسی :

ساره بیات  زادهٔ ۱۴ مهر ۱۳۵۸ در مشهد است.ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.ساره بیات فارغ‌التحصیل صنایع فرش و سفیر صنایع دستی است.ساره بیات که دارای مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه است بازیگری تئاتر، تلویزیون و سینما را از سال ۱۳۷۹ آغاز کرد.ساره بیات در سال ۱۳۸۹ برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین انتخاب شد.

 


فیلم دیدده نشده از سفر معنوی ماهچهره خلیلی که در روز خاک سپاریش پخش شد+ویدئو


 

ساره بیات با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود تنها به نوشتن کلمه «آغاز...» بسنده کرد. همین کلمه موجب شد تا دنبال کنندگان صفحه او و هوادارانش گمانه زنی کنند که این هنرپیشه توانای سینما و تلویزیون درآستانه ازدواج قرار دارد.

 

منوچهر هادی کاگردان سریال دل با بازی ساره بیات نیز چندی قبل به این نکته اشاره کرده بود که ساره بیات درآستانه ازدواج است.

ساره بیات ازدواج کرد؟

 

  بیوگرافی ساره بیات:

 

ساره بیات (زاده۱۳۵۸) بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ بازیگری از مؤسسه کارنامه است. نخستین کار ساره حضور در مجموعهٔ تلویزیونی یک مشت پر عقاب بود و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد. بیات در سال ۱۳۸۹ برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین انتخاب شد و بازی درخشانی را ارائه داد و در ادامه نیز، خود جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن انجمن منتقدان فیلم لندن و به همراه لیلا حاتمی، سارینا فرهادی و کیمیایی حسینی خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم برلین را دریافت کرد.

 

هنر به شکل یواشکی:


ساره بیات: خانواده من خیلی با بازیگری مخالف بودند و من پنهانی رشته تحصیلی دانشگاهم را هنر انتخاب کردم که از راه هنر یواشکی وارد بازیگری بشوم ولی نشد و دانشگاه هنر خواندم و بعد که دانشگاه تمام شد، با کلاس های بازیگری ذهن خانواده ام را آماده کردم. خانواده من همیشه به من اعتماد داشتند و دوستان صمیمی من هستند اما هنر را جزء مشاغل نمی دانند.

ارسال نظر