کد خبر : 3933

مهناز افشار بازیگر به سبب تیپ های متفاوت و البته جنجالی همیشه در مرکز توجه است.

به گزارش ستاره پارسی :

مهناز افشار  بازیگر با تجربه سینما است . مهناز افشار در فضای مجازی تعداد زیادی دنبال کننده دارد . مهناز افشار با مهاجرت حسابی جنجال ساز شد و عکس های مهناز افشار با تیپ های مختلف دوباره در فضای مجازی سرو صدا به پا کرد. نوع زندگی و طرز پوشش مهناز افشار در این روزها سوژه اول اینستاگرام است . 


فیلم دیده نشده از سفر معنوی ماهچهره خلیلی که در روز خاک سپاریش پخش شد+ویدئو

 

مهناز افشار بازیگر جنجالی مهاجرت کرده از ایران است. این بازیگر جوان سال گذشته با حضور در برنامه پرشیا گات تلنت رسما مهاجرت خود را اعلام کرد. این برنامه به علت شیوع کرونا فعلا تعطیل شده است. در ادامه در پرشین وی تصویری از مهناز افشار در آلمان را مشاهده می کنید.

 

مهناز افشار بازیگر به سبب تیپ های متفاوت و البته جنجالی همیشه در مرکز توجه است.

 

مهناز افشار با این لباس نابه‌هنجار و باز جنجال به پا کرد+ عکس لو رفته

 

دوران کودکی

مهناز افشار متولد سال مار است در کودکی خیلی شیطنت می کرد و همیشه دوست داشت بوفه دار مدرسه باشد، او می گوید یک بار بخاطر شیطنت های فراوانش دو روز از مدرسه اخراج شد. جالب است بدانید او عاشق آتاری بازی بوده و خانواده دکتر ارنست و جودی ابوت از کارتون های مورد علاقه این بازیگر محبوب سینما میباشد.

 

مهناز افشار در دوران کودکی

 

ازدواج مهناز افشار

مهناز افشار با آقای یاسین رامین پسر محمدعلی رامین ازدواج کرده و مهریه او ده شاخه گل نرگس است. مهناز افشار از این ازدواج یک دختر به نام لیا دارد، لیا در چهارم خرداد ماه 1394 در آلمان متولد شد.

 

مهناز افشار و همسرش

مهناز افشار و همسرش یاسین رامین

 
 
ارسال نظر