کد خبر : 3937

علی ضیا در پخش زنده تلویزیونی از علی ضیا خواست که با او باجناق شود.

به گزارش ستاره پارسی :

روزبه حصاری  متولد 12 بهمن 1366 در تهران، بازیگر است. روزبه حصاری فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع می باشد، روزبه حصاری بازیگری را از تئاتر شروع کرد سپس در موسسه کارنامه دوره دید و حالا بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. روزبه حصاری تا به امروز مجرد است.

 

روزبه حصاری  در برنامه تلویزیونی  علی ضیا  حضور پیدا کرد و گفت: پدرم علاقه زیادی به شما دارد و حکم برادر بزرگتر را دارید و اول باید شما ازدواج کنید، اصلا چطور است با هم باجناق شویم.

 

 

 

 

اطلاعاتی در مورد روزبه حصاری:

 

در یک خانواده 4 نفره در دنیا بدنیا آمده است.

تنها یک برادر بزرگ تر از خود دارد، از کودکی گرایش ذاتی اش به هنر را ابراز کرد و به مرور در کلاس های موسیقی و نوازندگی سازهای کوبه ای پرداخت.

 

 

از تیزهوشان تا صنایع

دوران دبیرستان را در مدارس تیزهوشان (سمپاد) گذرانده و آن دوره را یکی از مهمترین مقاطع زندگیش می داند، سپس در دانشگاه رشته مهندسی صنایع تحصیل کرد. اما همواره در تکاپوی مطالعه در زمینه هنری بود.

 

روزبه حصاری

 

ورود به عرصه تئاتر

از سال 1388 در 22 سالگی فعالیت مبتدی خود را از بازیگری تئاتر شروع کرد و اولین کار جدی اش مربوط به نمایش بالاخره این زندگی مال کیه بکارگردانی اشکان خیل نژاد آغاز کرد

 

 

کلاس های بازیگری

بعد از تجربه اولیه تئاتر به آموزشگاه کارنامه رفت و دوره های تکمیلی بازیگری را گذراند و جزو پویاترین و پر استعدادترین فارغ التحصیل آن دوره آموزشگاه شد.

 

ورود به تلویزیون

در سال 90 – 91 با نمایش پیتزا جهان، برداشت آزاد و مرگ در میزند صاحب جوایزی در جشنواره تئاتر شد و در نهایت سال 1392 با سریال یادآوری به جامعه هنری معرفی شد.

 

سبک کاری در تئاتر

من در تئاتر سعی می کنم فرزند زمانه خود باشم.

 

برایم مهم است در چه کاری روی صحنه می روم و کدام دغدغه مردمم را روایت می کنم، در غیر اینصورت تئاتری بیشتر به خوشی رقصی روی صحنه تبدیل می شود تا خلقی هنرمندانه

 

منبع:رکنا

ارسال نظر