کد خبر : 3958

در این توییت شاهرخ استخری متن بامزه ای درباره شباهتش به سوگل خلیق می گوید

به گزارش ستاره پارسی :

سوگل خلیق زادهٔ ۱۶ آبان ۱٣۶۷ است.سوگل خلیق بازیگر ایرانی است.سوگل خلیق فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی تئاتر است.سوگل خلیق فارغ‌التحصیل از دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر تهران است. سوگل خلیق  در سال ۱۳۹۸ با ایفای نقش «رونا» در سریال دلدار به شهرت رسید

 


اخبار روز:

 
 

شاهرخ استخری توییت جالبی درباره سوگل خلیق منتشر کرد. در پرشین وی توییت شاهرخ استخری را ببینید

 

توییت شاهرخ استخری

توییت شاهرخ استخری

 

بیوگرافی کوتاهی از سوگل خلیق:

سوگل خلیق بیشتر با نقش نجمه در سریال پرواز در ارتفاع صفر شناخته می‌شود، او فعالیت های هنری خود را از تئاتر دانشگاه شروع کرده و در حال حاضر سریال عاشقانه دلدار در ماه رمضان را روی آنتن تلویزیون دارد، در ادامه این مطلب از صفر تا صد با سوگل خلیق، سبک زندگی و حاشیه های هنری او آشنا می‌شویم، با ستاره پارسی همراه باشید.

 

سوگل خلیق

 

ازدواج و همسر سوگل خلیق

این بازیگر هنوز مجرد است و ازدواج نکرده و البته علاقه‌ای هم ندارد که رسانه‌ها درباره زندگی خصوصی‌اش چیزی بنویسند و تلاش میکند که رسانه‌ها چیزی درباره زندگی خصوصی او مطلع نشوند.

 

سوگل خلیق

 

سوگل به تغذیه سالم و ورزش بسیار اهمیت میدهد جالب است بدانید او دونده خوبی است و هر روز یک ساعت ورزش میکند. اوقات فراغتش را هم با کتاب‌خوانی و تماشای فیلم پر میکند.

 

عکس های زندگی سوگل خلیق

 

سوگل خلیق

سوگل خلیق

 

سوگل خلیق در رشته کارگردانی در دانشگاه تهران درس خوانده‌ اما دوره‌هایی که خارج از دانشگاه گذارنده عامل اصلی پیشرفتش بوده‌ است.

 

سوگل خلیق

 

سوگل خلیق اولین کار هنری‌اش را در سال 93 انجام داد و در واقع فیلم سینمایی دو او را به دنیای بازیگری و سینما معرفی کرد. سوگل خلیق در این دوران در کلاس‌های بازیگری امین تارخ و تهمینه میلانی دوره‌هایی را گذارند و درواقع همین کلاسها سکوی پرتاب او بود.

 

سوگل خلیق

 

آغاز فعالیت حرفه ای و شهرت سوگل خلیق

هم‌بازی شدن با پرویز پرستویی و مهرانه مهین‌ترابی دیگر تجربه موفقی بود که او پشت سرگذاشت. سوگل خلیقی در واقع بازیگری را از بازی در تئاتر‌های دانشجویی آغاز کرد اما ورود حرفه‌ای او به دنیای بازیگری با فیلم دو ساخته سهیلا گلستانی بود.

 

سوگل خلیق

 

او بعد از این فیلم و با توجه به موفقیتی که در ان به دست آورده بود برای فیلم خماری انتخاب شد. او در این فیلم نقش دختری را بازی می‌کند که عاشق آهنگسازی است و برای این که راهش را دنبال کند و برای دنبال کردن این آرزو به سفارت اتریش میرود و …

 

سوگل خلیق

 

فعالیت‌های سوگل فقط در سینما نبوده‌ او در سریال پرواز درارتفاع صفر درجه و نجوا ایفای نقش کرده‌ و در هر دو بسیار موفق بوده است. سوگل خلیقی از هنرمندان تازه‌کار ی است همه ی ی تمرکز زندگی‌اش را روی پیشرفت در کارش گذاشته‌ است.

 

سوگل خلیق

 

آرزوهای سوگل خلیق

او به گفته خودش هرچیزی راکه باعث شود برای مدتی مجبور به کم‌کاری یا ترک کار هنرپیشگی شود کنار گذاشته‌است. سوگل خلیقی بسیار ورزش میکند و کتاب می‌خواند علاقه خاصی به دنیای مد و طراحی دارد اما فعالیت در این حوزه را هم کنار گذاشته است چراکه به گفته خودش فعلا یک هدف بزرگ دارد.

 

سوگل خلیق

 

او قصد دارد از دنیای هنرپیشگی وارد دنیای نویسندگی و کارگردانی شود. خلیق می‌گوید: مـن قصد دارم کارگردان شوم از آنجایی که دغدغه مسایل اجتماعی دارم و میخواهم کاری برای این جامعه بکنم کارگردانی را دنبال خواهم کرد هم رشته تحصیلی‌ام در دانشگاه است و هم علاقه بسیار زیادی به کارگردانی دارم.

 

سوگل خلیق

 

اما برای این که کارگردان خوبی شوم باید تجربیاتی در حوزه سینما داشته‌ باشم. اما این را میدانم که قطعا کارگردانی را دنبال خواهم کرد.

 

سوگل خلیق

 

صفحه اینستاگرام سوگل خلیق sogolkhaligh@

ارسال نظر