کد خبر : 3961

عکسی که علی اوجی به بهانه تولد الناز حبیبی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

الناز حبیبی هنرپیشه تئاتر، تلویزیون، و سینما و فارغ‌التحصیل رشته تدوین و کارگردانی است. الناز حبیبی کار هنری را در کودکی و با بازی در تئاتر آغاز کرد. الناز حبیبی از سال ۱۳۷۶ همکاری با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را آغاز کرد.  الناز حبیبی  تا کنون، در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم سینمایی بازی کرده‌است.

 


فیلم لورفته از رقص مهرداد محمدی در مراسم عروسی جنجالی شد+فیلم

 

 

 عکسی که علی اوجی به بهانه تولد الناز حبیبی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

 

تصویر

 

خانواده

الناز حبیبی در خانواده ای نسبتا پر جمعیت زاده شد.او ته تغاری خانواده است و 5 خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد.

 

از ازدواج تا طلاق:

الناز حبیبی در سال ۱۳۹۱ با مهدی صاحب زمانی ازدواج کرد همسر وی در خارج از کشور اقامت داشته است.

 

آثار کمدی

وی در ادامه در خصوص بازی در آثار کمدی بیان کرد: همیشه دوست دارم مردم کشورم را خندان ببینم و اگر پیشنهادی در ژانر کمدی شود، به خاطر مردم قبول می کنم.

 

کمک به زلزله زدگان

حبیبی به زلزله اخیر در کرمانشاه اشاره کرد و درباره کمک به زلزله زدگان گفت: خودم به کرمانشاه نرفتم و سعی کردم اگر کمکی هست، پنهان بماند. اصولا از ترحم کردن به آدم ها خوشم نمی آید.

 

در ۱۱سالگی بازیگر شدم

«سربه‌راه» پنجمین همکاری‌ ام با آقای سلطانی و اولین تجربه بازیگری‌ ام با ایشان بود. کلاس پنجم ابتدایی بودم که در کانون پرورش فکری برای بازی در فیلم «دفترچه خاطرات» به کارگردانی آقای سلطانی انتخاب شدم. برای بازی در آن فیلم دنبال دختری سر و زبان‌ دار و بامزه می‌ گشتند که مرا انتخاب کردند (می‌خندد). با پدرم تماس گرفتند و پس از رضایت ایشان در ۱۱سالگی وارد دنیای بازیگری شدم.

 

پدرم به‌ شدت طرفدار هنر است و از موسیقی تا سینما همه هنرها را دوست دارد، در زمینه بازیگری هم همیشه مشوق و همراهم بود و حتی تا ۱۶سالگی سر کارهایم حاضر می‌ شد.

 

الناز حبیبی در سال ۸۶ در مجموعه تلویزیونی روزگار قریب شناخته شد. سپس در مجموعه فاصله ها و پنج کیلومتر تا بهشت توانایی های خود را به رخ کشید و با بازی خود در سریال درسرهای عظیم به چهره محبوب و دوست داشتنی تبدیل شد. پیتزا مخلوط فیلم سینمایی کمدی اکران شده در سال ۱۳۹۰ ساخته حسین قاسمی جامی هم از جمله فیلم‌ های کارنامه او است …

 

ارسال نظر