کد خبر : 3994

مهمانی شام و جشن تولد فاطمه گودرزی در «شام ایرانی» را مشاهده می کنید.

فاطمه گودرزی در 19 تیر ماه 1342 در تهران متولد شد ولی اصالتی بروجردی دارد.فاطمه گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است.فاطمه گودرزی از سال 1361 دوره دو ساله تئاتر را در اداره بازیگری گذارند. نخستین بازی فاطمه گودرزی در تلویزیون در سال 1367 در سریال گالش های مادربزرگ بود.

 

 

مسابقه «شام ایرانی»، به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید ابوطالب وارد شبکه نمایش خانگی شد. «شام ایرانی» در فصل جدید به سراغ بازیگران ایرانی و خارجی رفته‌است که در دو گروه خانم‌ها و آقایان به رقابت با هم می‌پردازند.در این فیلم تیپ جالب جمعی از بازیگران زن ایرانی را در خانه ی فاطمه گودرزی در این مسابقه مشاهده می کنید: 

 

 


محرومیت جنجالی خواهران منصوریان+جزئیات

 

 

سعید ابوطالب در ادامه درباره پیش‌بینی‌اش از میزان تماشاگران و مخاطبان این مجموعه در شبکه نمایش خانگی اظهار کرد: «مجموعه «شام ایرانی» چون سابقه خوبی در ذهن مردم دارد و چند فصلی توسط کارگردان‌های دیگری ساخته شده است، فکر می‌کنم به‌عنوان برند اصالتا تعدادی مخاطب اولیه دارد. ضمن اینکه سعی کردم مهمان خارجی در برنامه بیاورم، سعی کردم در قالب رئالیتی شو بسازم و احساسم این بود که «شام ایرانی» که ۶ یا ۷ سال پیش‌ساخته و پخش شد الان برای مخاطب امروزی کمی باید تغییراتی داشته باشد و کمی ریتم پیدا کند. سرعت اتفاقات و تحولات در داخل فیلم خیلی کند بود؛ البته برای زمان خودش حتما خوب بوده است. ما فکر کردیم که این مشکل را در ریتم حل کنیم. البته این بار بازیگران، خودشان مهمانان را سورپرایز می‌کنند.

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍