کد خبر : 4028

ویدیویی از شوخی عجیب منوچهر هادی با مهراوه شریفی نیا و حامد بهداد در پشت صحنه سریال دل

حامد بهداد زادهٔ ۲۶ آبان ۱۳۵۲ است.حامد بهداد متولد شده در مشهد است.حامد بهداد هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون است.حامد بهداد خواننده اهل ایران است.حامد بهداد نخستین‌بار با فیلم آخر بازی به سینمای ایران معرفی شد و برای همین فیلم کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر شد.

 

 به تازگی ویدیویی از شوخی عجیب منوچهر هادی با مهراوه شریفی نیا در پشت صحنه سریال دل منتشر شده است.

ویدیویی از شوخی عجیب منوچهر هادی در پشت صحنه دل با مهراوه شریفی نیا و حامد بهداد را ببینید:

 

 

 

خانواده حامد بهداد :

حامد بهداد در خانواده ای متولد شد که با هنر آشنایی داشتند. پدر خانواده محمود صابری تفنگچی بهداد شاعر و کل خانواده اهل شعر و مشاعره بودند. وی یک برادر کوچکتر از خود به نام حسام دارد که ارتباطشان بسیار صمیمی می باشد. خانواده حامد بهداد در نیشابور زندگی می کردند که به دلیل مشکلات کاری پدر و ورشکستگی اش شهر مشهد را برای ادامه زندگی انتخاب می کنند.

حامد بهداد بازیگر پرطرفدار سینمای ایران این بار اعلام می کند که دوست صمیمی او در زندگی اش حسام برادرش می باشد. حسام بهداد برادر کوچک حامد بهداد بازیگر محبوب سینما است که متولد سال ۱۳۵۴ می باشد و دوسال از حامد بهداد کوچک تر است. حسام بهداد ازدواج کرده و فرزندی با نام بارین دارد و حامد علاقه بسیار زیادی به برادرزاده اش دارد که می توان بیشتر عکس های بارین را در اتاق کار حامد مشاهده کرد.

 

سابقه فعالیت حامد بهداد :

حامد بهداد بازیگر توانای ایرانی در رشته تئاتر درس خواند و قبل از ورودش به عرصه بازیگری در دفتر تبلیغاتی رامبد جوان کار می کرد. به واسطه رامبد در سال ۱۳۷۹ نقش پویا را در فیلم سینمایی ” آخر بازی ” به کارگردانی همایون اسعدیان بازی کرد و این آغاز فعالیت جدی وی در بازیگری بود. وی با اولین بازی اش توانست نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شود.

 

گفته می شود که این نقش ابتدا به رامبد پیشنهاد شده بود که وی حامد بهداد را به همایون اسعدیان معرفی می کند. پس از آن در چند فیلم و مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرد که چندان مورد توجه قرار نگرفت. اما حضور وی در فیلم سینمایی روز سوم به کارگردانی محمدحسین لطیفی و نقش فؤاد افسر عراقی موجب دیده شدن و شناخته شدنش شد.

 

حامد بهداد برای بازی در روز سوم کاندیدای سیمرغ بلورین در بیست و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر شد. وی در این فیلم  نقش یک افسر عراقی که در بحبوحه محاصره خرمشهر عاشق دختری خرمشهری می‌شود، را بازی کرد.

 

حامد بهداد در سال ۱۳۸۷ در یک فیلم سینمایی به نام “کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره” ساخته بهمن قبادی بازی کرد که این فیلم به طور غیر قانونی در ایران تولید شد و توانست جوایز متعددی را در جشنواره بین المللی کسب کرد. حامد از طریق این فیلم به جشنواره بین المللی کن راه یافت و جایزه مروارید سیاه بهترین بازیگر مرد جشنواره دبی۲۰۱۰ را به دست آورد

 

فیلم سینمایی هفت دقیقه تا پاییز به کارگردانی علیرضا امینی از جمله فیلم های مهم حامد بهداد به شمار می رود و وی در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر ۱۳۸۸ نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد شد. این بازیگر در سال ۱۳۸۹ با ایفای نقش ناصر در فیلم سینمایی “جرم” ساخته مسعود کیمیایی توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر به دست آورد. این بازیگر از شروع فعالیتش تا به امروز با کارگردانان برجسته ایرانی همچون داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی، حمید نعمت الله و سیروس الوند کار کرده است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍