کد خبر : 4043

فیلم منتشر شده از محمدرضا گلزار را مشاهده می کند.

محمد رضا گلزار  متولد اول فروردین سال 1356 می باشد.محمد رضا گلزار  در یک خانواده شش نفری متولد شده است و فرزند سوم خانواده است.محمدرضا گلزار در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازیکن والیبال بوده‌است.محمدرضا گلزار به تازگی با بازی در سریال عاشقانه محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

 

تصاویری از محمدرضا گلزار در مراسم ازدواج برادرش بردیا:

 

تحصیلات محمدرضا گلزار

 

محمدرضا گلزار در رشته مهندسی مکانیک سیالات درس خوانده و از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده اما از همان ابتدا هم شغلی در راستای رشته تحصیلی اش نداشت و نوازندگی گیتار، پرکاشن انجام می داد و بعد از همکاری با گروه آرین ، بازیگر شد .
 
 

شغل دوم محمدرضا گلزار

 

محمدرضا گلزار به جز بازیگری در ابتدا در سن ۲۴ سالگی و در سال ۱۳۸۰ به عنوان مدل پوشاک مردانه ایکات همکاری کرد.

سپس یک کلوپ زیبایی ویژه مردان تاسیس کرد. او اکنون خوانندگی هم می کند که کنسرت هایش با استقبال بی نظیر طرفدارانش مواجهه می شود. نام بند موسیقی محمدرضا گلزار بند ریزار (rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار) است.

سه سال پیش به همراه یکی از دوستانش رستوران «اکلیپس» را راه اندازی کرد و همچنین فروشگاه های زنجیره ای Go sport که نمایندگی رسمی آن را از فرانسه دریافت کرده بود را راه اندازی کرد. او همچنین مرکز سولاریوم پیشرفته ای به نام “سان پوینت” در دوبی و ایران دارد.

همچنین این بازیگر سال گذشته مدیریت رستوران انار در جردن را بر عهده گرفت . و طبق شنیده ها در کار بیزنس و برج سازی هم فعالیت می کند!

محمدرضا گلزار به جز بازیگری ، بیزنس و موسیقی به ورزش هم خیلی علاقه دارد.

او مانند پدرش یک والیبالیست حرفه ای است و در گذشته از بهترین بازیکنان استان تهران بوده است.

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍