کد خبر : 418

تیلور سوییفت خواننده، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و هنرپیشه است.

به گزارش ستاره پارسی؛ تیلور آلیسون سوئیفت (به انگلیسی: Taylor Alison Swift؛ زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹) است. تیلور سوییفت خواننده، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و هنرپیشه است.تیلور سوییفت برای آهنگ‌های روایتی دربارهٔ زندگی شخصی‌اش شناخته شده‌است.تیلور سوییفت در پنسیلوانیا زاده شد و رشد کرد.تیلور سوئیفت در چهارده‌سالگی برای پیشرفت در موسیقی کانتری به نشویل، تنسی نقل مکان کرد.

تیلور سویفت

تمام رابطه های تیلور سوئیفت به ترتیب سال

اولین رابطه تیلور سوئیفت در سال 2008 با جو جوناس

جو جوناس یکی از سه برادر معروف گروه جوناس می باشد . جو جوناس متولد 1989 می باشد در واقع زمانی که 19 سال سن داشت با تیلور 19 ساله رابطه دوستی برقرار کرد اما رابطه این دو بیشتر از چند ماه طول نکشید و در همان ماه های ابتدایی از هم جدا شدند .

تیلور سوییفت

 

رابطه دوم با تیلور لانتر

تیلور دنیل لاتنر بازیگر و مدل آمریکایی متولد سال 1992 می باشد در واقع 3 سال از تیلور کوچک تر است . دورانی که تیلور با تیلور دنیل لاتنر رابطه برقرار کرد 20 سال سن داشت اما نامزد کوم سن وی تنها 17 سال سن داشت . رابطه عاشقانه آنها به مانند رابطه قبلی تنها چند ماه بیشتر دوام نیاوردجالب است بدانید که تیلور دنیل چندی پیش رابطه ای را با سلنا گومز آغاز کرده بود.

تیلور سوییفت

 

رابطه سوم تیلور سوئیفت در سال 2010 با جیک جیلنهال

جیک جیلنهال بازیگر سرشناس آمریکایی متولد سال 1980 می باشد . جیک زمانی که با تیلور رابطه برقرار کرد 30 سال سن داشت و این بار تیلور برخلاف نامزد قبلی خود با فردی که 9 سال با وی اختلاف سنی داشت رابطه برقرار کرد.

تیلور سوییفت

 

رابطه چهارم تیلور سوئیفت در سال 2010 , 2012 با جان مایر

تیلور در حینی که با جیک نامزد بود در کنارش با جان مایر دوست بود اتفاقا پایدار ترین دوستی تیلور با جان مایر بود چرا که از سال 2010 تا 2012 با یکدیگر رابطه داشتند . جان مایر خواننده راک آمریکایی متولد سال 1977 دارای 5 جایزه گرمی

 

رابطه پنجم تیلور سوئیفت در سال 2012 , 2013 با هری استایلز

هری استایلز خواننده انگلیسی از اعضای گروه معروف وان دایرکشن متولد سال 1994 می باشد . این بار خانم تیلور رابطه ای کوتاه را با پسری که 5 سال از وی کوچکتر بود شروع کرد اما این رابطه به مانند دیگر رابطه های تیلور بیشتر از چند ماهی داوم نیاورد .

تیلور سوییفت

 

رابطه ششم تیلور سوئیفت در سال 2013 , 2014 با هوزیر

البته خانم تیلور هیچ وقت این رابطه را قبول نداشت و بیشتر به هوزیر به عنوان یک دوست بدون هیچ گونه معاشقه ای نگاه می کرد . اما عکسها و خبرهای که از این دو منتشر می شد گواه متناقضی را در بر داشت

تیلور سوییفت

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍