کد خبر : 420

یکتا ناصر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

به گزارش ستاره پارسی؛ یکتا ناصر متولد ۱۲ آبان ۱۳۵۷ است.یکتا ناصر متولد شده در تهران است.یکتا ناصر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.یکتا ناصر پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است.یکتا ناصر در ۱۹ سالگی به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرده و در تست انتخاب بازیگر شرکت نمود بطوریکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد.

یکتا ناصر بازیگر زیبا و دوست داشتنی سینما و تلویزیون ایران است که ۳ سال است با منوچهر هادی کارگردان کاربلد و پولساز سینما و تلویزیون است .

در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با زندگی خصوصی یکتا ناصر بیشتر آشنا شوید.

 

زندگی یکتا ناصر همسر منوچهر هادی

یکتا ناصر در روز ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران در تهران در یک خانواده پنج نفره به دنیا آمد.

یکتا ناصر

یکتا ناصر

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادر خانه‌ دار است فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خودش دارد.

خواهرش نیکتا در رشته عکاسی تحصیل کرده است و به تازگی در سینما فعالیت می کند.

در دانشگاه آزاد رشته مهندسی محیط زیست خوانده است.

 

یکتا ناصر

نحوه ورود یکتا ناصر به دنیای بازیگری

در سن ۱۶ سالگی زمانی که تازه پیش دانشگاهی اش را تمام کرده بود به همراه دوستش که می خواست خواهر ۵ ساله‌اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد، او هم همراه آن ها رفت.

 

در آن دفتر سینمایی به او هم پیشنهاد دادند که یک فرم برای بازیگری پر کند و با یک عکس پرسنلی مدتی بعد پیشنهاد بازی در سریال ۶ قسمتی گل‌ های کاغذی را گرفت و در آن سریال بازی کرد. این ماجرا در سال ۱۳۷۶ اتفاق افتاد.

 

بعد از این کار تلویزیونی در سریال “عید آن سال‌ ها” به کارگردانی سعید ابراهیم‌ فر بازی کرد. بعد از این سریال در دانشگاه قبول شد و مشغول تحصیل در دانشگاه شد.

یکتا ناصر

زندگی شخصی یکتا ناصر

خودش می گوید که بعد از بازی در این سریال ها سراغ کتاب‌ های تخصصی، کارگردانی، فیلمنامه‌ نویسی، بازیگری و دوربین رفتم و به طور جدی تر در مورد این مباحث تحقیق کردم. و به طور حرفه‌ ای فیلم دیدم و از تجربیات دیگران استفاده کردم.

یکتا ناصر در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده اما بازی در سریال ” با من بمان ” به کارگردانی حمید لبخنده و راهنمایی ها و نکاتی که این کارگردان به او یاد داد باعث شد که دیگر به کلاسهای بازیگری فکر نکند و اگر خلعی در این باره دارد با مطالعه پر کند.

یکتا ناصر برای بازی در فیلم سینمایی یکی می‌خواد باهات حرف بزنه برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر شد.

یکتا ناصر

ازدواج یکتا ناصر با منوچهر هادی

یکتا ناصر یک سال پس از بازی در فیلم سینمایی پرفروشِ “من سالوادور نیستم” در اسفند سال ۱۳۹۴ با منوچهر هادی کارگردان این فیلم ازدواج کرد و کمتر از یک سال بعد صاحب دختری به نام سوفیا شدند.

سوفیا حالا ۲ ساله است!

حضور سوفیا در اولین سالگرد ازدواجشان باعث شوخی ها و حرف هایی در فضای مجازی شد که منوچهر هادی نسبت به این ماجرا این گونه واکنش نشان داد.

 

 از ازدواج با منوچهر هادی تا نحوه لاغر شدن 22 کیلویی!| 

منوچهر هادی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش نوشت :

سپاس از لطفتون و کامنتهای زیباتون

بعضیها دچار ابهام شدن که ما چطور در سالگرد ازدواجمون بچه دار شدیم

در دوران تحصیل درسی داشتیم به نام ریاضیات که با داشتن اندکی از این علم میتوان فهمید سالگرد یعنی دوازده ماه و دوران بارداری اگر کامل باشد نه ماه است. ۳ ۹ = ۱۲

در نتیجه داشتن بچه در سالگرد ازدواج امری بدیهی است.

درهر صورت از شما دوستان همیشه دچار ابهام هم ممنونیم

یکتا ناصر

منوچهر هادی و همسرش

نکات جالب درباره زندگی یکتا ناصر

  • -تیم مورد علاقه اش پرسپولیس است.
  • -دوست صمیمی اش آرام جعفری است.
  • -مهریه یکتا ناصر ۵ سکه طلا است.
  • -بسیار مهربان است ولی در برخورد اول بسیار جدی و سرسخت به نظر می آید.
  • -زودرنج است ولی به نظر خودش این زودرنجی به خاطر شغلش است که ناخوداگاه حساس و نکته سنج تر می کند.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍