کد خبر : 443

بهاره رهنما هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

به گزارش ستاره پارسی؛ بهاره رهنما زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ است.بهاره رهنما متولد اراک است.بهاره رهنما هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.همسر سابق بهاره رهنما پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است. بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را دارد. 

 

تیپ مریم معصومی و بهاره رهنما و همسرش در مهمانی

بهاره رهنما و همسرش به همراه بازیگران دیگر در دومین ضیافت جشن حافظ شرکت کردند . تیپ بهاره رهنما و مریم معصومی را در این مراسم مشاهده کنید . بهاره رهنما با انتشار این عکس در کنار همسرش نوشت:

بهاره رهنما

تیپ بهاره رهنما و همسرش در مهمانی

 

جشن حافظ،شب دوم:

از “علی معلم”بسیار آموختم،کمترینش دور هم جمع کردن هنرمندان و دوری از حب و بغض های حرفه ای بود ،همیشه آرزو داشتم چنین جشنی برای تیاتر ایران برپا کنم و برپا کنیم.

 

به گمانم نام دیگر جشن حافظ راباید “جشن صلح سینمای ایران “ دانست،ممنونیم از همه برگزارکنندگانش و تبریک به همه برندگانش و تشکر ویژه از “آذر معماریان “ که با همه سختی ها پای حافظ ماند و زنده نگاهش داشت…

 

عکس از امیر حق بر عزیز و مربوط به ضیافت دوم جشن حافظ میباشد…

پی نوشت:جالب بود که سال ها پیش همسر جان موقع گرفتن جایزه بهترین بازیگر زن توسط من برای (فیلم دایره زنگی)در جشن حافظ در ردیف دوم نشسته بودو بعنوان یک طرفدار ناشناس مرا تشویق می کرد و امسال هم در همان ردیف مشوق من برای دادن جایزه بهترین فیلم مستند که توسط بنده و “سروش صحت “اهدا شد بود.ممنونم از دست سرنوشت که مارو بهم رسوند و ممنونم از جشن خوش یمن “حافظ” که همیشه برایم پر از مهر و شادی بوده

 

عکس های زیر نیز از بهاره رهنما و مریم معصومی در مهمانی جشن حافظ منتشر شده است

 

مهمانی جشن حافظ پس از مراسم این جشن برگزار شد.بهاره رهنما و مریم معصومی نیز در این مهمانی شرکت کرده و عکس هایی به یادگار با هم گرفتند!

بهاره رهنما

تیپ مریم معصومی و بهاره رهنما در مهمانی

بهاره رهنما

سلفی بهاره رهنما 45 ساله و مریم معصومی 32 ساله

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍