کد خبر : 459

رسوایی بزرگ و شرم آور ریحانا و حسن جمیل

به گزارش ستاره پارسی؛ روبین ریانا فنتی (به انگلیسی: Robyn Rihanna Fenty) ،ریانا زادهٔ ۲۰ فوریهٔ ۱۹۸۸ است.به‌طور حرفه‌ای با نام ریانا (به انگلیسی: Rihanna) شناخته می‌شود؛ ریانا خواننده، ترانه سرا، بازیگر، مدل و طراح مد اهل باربادوس است. ریانا همچنین مالک برند آرایشی معروف فنتی بیوتی (fenty beauty) است.

 

رسوایی بزرگ و شرم آور ریحانا و حسن جمیل

ریحانا خواننده معروف آمریکایی در ارتباط اش با مرد ثروتمند عرب حسن جمیل باعث شده تا یک زن و شوهر زندگی شان از هم بپاشد. رسوایی حسن جمیل و ریحانا – حسن جمیل اهل عربستان سعودی که وارث شرکت خودروسازی تویوتا هست و اکنون از مدیران ارشد آن نیز به تعداد میرود با ریحانا خواننده معروف آمریکایی از مدت ها پیش ارتباطی بسیار غوغایی را شروع کرده هست.

ریانا

در حالیکه این دو مدام زیر ذره بین پاپاراتزی ها قرار دارند اکنون مشخص شده هست که جمیل برای ادامه ارتباط غوغایی خود با ریحانا به ازدواج خود اتمام داده هست آن هم در حالی‌که فقط سه ماه از ازدواج می گذشت.

 

همسر جمیل، لینا اسم داشت و هنرمند سرشناسی در امور نقاشی و هنرهای تجسمی بود.

ریانا

وارث شرکت خودروسازی تویوتا مقداری پس از ازدواج با «لینا» با ریحانا آشنا می‌شود و تدریجی تصمیم میگیرد به دلیل این خواننده غوغایی آمریکایی به سرعت از همسر خود جدا شود.نکته بسیار دیدنی این هست که ریحانا به جمیل نیز وفا نکرد.

جکیل

در حالی‌که جمیل برای این خواننده معروف آمریکایی از همسر خود گذشت مدتی بعد متوجه شد که ریحانا دیگر علاقه‌ای به ارتباط با او ندارد.گرچه این ارتباط هنوز پایان یافته نیست.

 

رسوایی حسن جمیل و ریحانا

به هر حال یکی از بدترین و کثیف ترین اخبار حاشیه‌ای هالیوود رقم خورده هست.ریحانا با آن ظاهر عجیب و لباسهای عجیب ترش اکنون مجدد در کانون شدیدترین توجهات قرار گرفته هست.

او زندگی زنی را به هم ریخته هست که هرگز تا اکنون وی را ندیده هست.

ریانا

دوست پسر ریحانا،ارتباط ریحانا با مرد عرب،رسوایی جنسی ریحانا،نامزد اخیر ریحانا،ریحانا و مرد ثروتمند عرب

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍